Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

Imam sad i Arene konacno, a uzeleo sam se rukometa, pa gledam zensku Ligu sampiona, cetvrtfinale. Igraju CSKA i Krim u Rusiji, Krim u prvoj pobeda 25:20, na poluvremenu 14:11 za CSKA, moglo bi biti zanimljivo.

Link to comment

Na kraju 27:21 za CSKA, Krim jedno petnaestak minuta u drugom prakticno bez napada, nekoliko tehnickih gresaka, bez desnog beka i pivota...ipak, pri kraju sui imale sansu, ali CSKA ide dalje.

Edited by Nesh
Link to comment

Kako su nam namestili lepo raspored Mađari. Igramo u petak u 8 protiv Ruskinja pa sutra odmah u 5 protiv Mađarske. Dok Mađarice lade prvi dan protiv Kazahstana i onda igraju poslednje kolo u 8 sa Ruskinjama čisto da se vidi kome šta treba. 

Link to comment

u duhu svetle tradicije našeg rukometa nakon kratkotrajnog i ničim izazvanog busanja u grudi je krenulo pičkaranje po medijima.

 

https://www.tvarenasport.com/vesti/rukomet/raspad-sistema-sta-sledi-zenskom-rukometu-2021-03-22

http://www.zurnal.rs/rukomet/reprezentacija/110398/dragana-cvijic-ogorcena-mi-smo-zrtve-saveza-sve-su-znali-sve-smo-rekle-bilo-je-ogromno-nezadovoljstvo

 

sa sve omiljenom frazom znaju svi na koga mislim al neću da kažem.

Quote

Знају они сви на кога мислим. Били су са нама седам дана, све видели и ништа нису урадили, оставили су нас овако... Све су могли да виде, како стоје ствари и шта се ради, али џаба је све. Ово је вероватно већини последња утакмица у репрезентативној каријери и надам се да ће Савез учинити све да наредне генерације имају бољи рад, да ће доћи неко ко може да их научи нешто, а не овако...

 

Edited by Svarog
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...