Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

Ne znam tacno, pitam, ali je visok i ima odlican sut.

Steta, mozda je mogao da se dobije domacin Spanija.

Mislim da posle duzeg vremena imamo jednu solidnu mladu ekipu u rukometu.

Link to comment

Obojica su dobri, i jedan i drugi su danas igrali (ja nisam  gledao bas celu utakmicu), ako je suditi po danasnjoj utakmici, verovatno mislis na MIlica.

Mogli smo bolje proci, mada sam ja ocekivao da cemo proci mnogo gore. Imali smo muke s Japanom, nikakvih prvih 15 minuta sa Amerikancima, tako da sam iznenadjen da smo se ovako dobro drzali. Ipak, uvek kad je malo falilo, mi smo propustali prilike. Posebno su me iznervirala ona prva dva promasena sedmerca, prvi neozbiljan sut iz prve iz zgloba pored gola, drugi isto nonsalatan sut bez laznjaka.

Ali sve u svemu, bolje nego sto sam ocekivao.

Edited by Nesh
Link to comment

Nisam gleda ranije utakmice, mozda je ovo neki neocekivani bljesak.

Videce se protiv Slovenije. Tu igramo za drugo mesto u grupi, mozda cak prvo ali ne verujem da Slovenija moze da dobije Spaniju.

Link to comment

Dakle, ovo mozemo samo mi. 30 sekundi pre kraja poluvremena povedemo 15:14, ali onda za 30 sekundi uspemo da primimo dva gola i Slovenija vodi na poluvremenu 16:15. :isuse:

Link to comment

Jednostavno igramo koliko treba da izgubimo. Kad god treba da se odmaknemo mi stanemo, oni izjednace, a evo sad 5 minuta pred kraj i vode.

Edited by Nesh
Link to comment

I to bi bilo to. Ne vredi ni golman, ni vodjstvo vecim delom drugog poluvremena, ni tri gola prednosti. 2 gola za Sloveniju i lopta.

Edited by Nesh
Link to comment

Protiv Spanije smo sve vreme jurili, bili blizu, ali kad god treba da izjednacimo ili preokrenemo, zeznemo stvar. Protiv Slovenije vodimo, oni jure, ulazi krilo na 6m za 4+, promasuje, oni izjednace serijom od 3:0, onda klackalica, mi povedemo (i sa dva gola), oni izjednace i u poslednjih 5-6 minuta Slovenija se lagano odmice na tri gola.

 

Samo ja gledam, al eto, lakse mi kad pricam sam sa sobom. :D

Link to comment

Dodjoh sad, poluvreme protiv Tunisa 14:17, kaze komentator, ako sam dobro cuo, samo 3 odbrane Jandrica, mnogo izgubljenih lopti, oni imali 28 suteva na gol, mi 20. Ne vredi ni kad ne gledam utakmicu. :dry:

Link to comment
  • 2 weeks later...

A sada stabilizejsen:

 

Quote

Docent doktor niškog Fakulteta sporta i fizičkog vaspitanja i član stručnog štaba muške rukometne reprezentacije, a nekada proslavljeni rukometaš koji je ponikao u Železničaru - Ljubomir Pavlović, novi je predsednik ovog niškog kluba. Generalni sekretar je postao sportski novinar Dušan Jocić, a obojica najavljuju pre svega finansijsku stabilizaciju kluba.

Quote

 

 

Samo da se stabilizujemo. Pa majke vam ga bezobrazne, jebo vas Vujovic i sve cokolade i sokovi. Lepo sam reko plej aut. Ako se kvalifikujemo.

Link to comment
  • 1 month later...

Aha, koliko ja vidim mi uopste ne mozemo da skupimo tim. Kao sto sam reko borba za opstanak. Koliko vidim ovu budalu uzo ponovo Zagreb. Nek mu je sa srecom,valjda ce oni da daju cokolade.

Edited by Nesh
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...