Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

Katar pobedio Rusiju 34:28 u repesažu za 15.mesto.

Severnomakedonci dobiše simpatični Čile 32:30 u borbi za 13.mesto.

MI večeras u 2030 razigravamo za 17.poziciju sa Argentincima

Link to comment
Just now, Nesh said:

Ja nista nisam gledao osim nasih, pa kakvi su Hrvati, kako da izgube od Brazila? :blink:

Odučio ih brazil od života, konstantno vodili, hrvati jednom stigli serijom. Hr komentator pizdeo zašto se ide na 5-1 kad im to nikako ne odgovara. Onaj neki brazilac im zavukao devet komada

Link to comment
1 minute ago, Nesh said:

Ja nista nisam gledao osim nasih, pa kakvi su Hrvati, kako da izgube od Brazila? :blink:

 

Dobri su bili do sada. Pobedili Spaniju i Island.

Imaju oni i dalje dobru priliku za prolaz samo su dosta iskomplikovali svoju poziciju.

Link to comment

Nije Brazil uopšte naivna ekipa. Mada, ovo je ipak veliko iznenađenje, ne sećam se kada su poslednji put Hrvati izgubili od toliko (na papiru) slabije reprezentacije.

Link to comment
20 minutes ago, Nesh said:

Da, video sam u tabeli da su pobedili Spaniju i Island, otud se pitam o cemu se radi. Svaka cast Brazilcima.

Lik koji igra pivota u Vardaru recimo uopste i nije medju 16 u Brazilu, onaj sto je razbio Zelju u Skoplju valjda. Opasni su bas.

Link to comment

Kada su imali jedno 0-6 prilikom vađenja golmana, Brazilci lagano punili praznu mrežu. Mogli su lepo da sačekaju raspad Brazila sredinom drugog poluvremena (Brazilci su protiv Rusa i nas baš padali u drugom), a ne da jurcaju za razlikom bezglavo u prvom. Linolada inovator.:rolleyes:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...