Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

Nema tu nauke, pobedile su mlađe, brže, bolje ...

 

Dve pobede i četiri poraza je još i dobar rezultat, s obzirom da igraju jedan spori, staromodni rukomet. Dok imaju snage, koliko-toliko pružaju otpor rivalkama, pa je dobra igra u prvom i pad u drugom delu potpuno očekivana dramaturgija skoro svake utakmice koju su odigrale ...

 

Šta činiti? Iskoristiti ovu pauzu u učešću na nekom velikom takmičenju i izvršiti smenu generacija. Kaja Tomašević, Pop-Lazić, Andrea Lekić, Krpež-Šlezak, Joca Stoiljković, Sanja Damnjanović, sve one imaju 30+ i polako izlaze iz igračkog zenita. Njihove naslednice ne pružaju neke argumente za optimizam, ali treba biti strpljiv i čekati ih da rukometno sazru ... A to mogu samo kroz utakmice i preuzimanje vodećih rola u igri ...      

Link to comment

Au, kako su Ruskinje izgubile sansu da se vrate u mec. Presecena lopta s igracem vise, pa onda pokusaj suta iz mrtvog ugla opet s igracem vise :blink: I inace imaju preveliki broj tehnickih gresaka za ovaj nivo, imam osecaj da im se svaki treci napad zavrsi izgubljenom loptom.

Link to comment
  • 3 weeks later...

 

inače negde sam zakačio da Koreja dolazi sa zajedničkom reprezentacijom, tj Južna Koreja i 4 igrača iz Severne, ali su im zato dozvolili da prijave 4 igrača više od ostalih, da ih ne bi oslabili. ne znam da li sam dobro shvatio celu situaciju, u svakom slučaju svaka čast čelnicima IHF na snalažljivosti

 

 

Edited by levi
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...