Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

Sad videh da je osnovana regionalna liga za žene. 8 timova, po dva iz Srbije i Hrvatske, uz po jedan iz Austrije, Slovenije, Crne Gore i Makedonije. Bosna pokradena. angry.gif Mada, što bi bosanski rukomet punio hale u Nišu i Koprivnici, ako može u Livnu ili Doboju.

Link to comment

HSV dobio 2 razlike protiv Flensburga i objavio potpis ugovora Lackovića u ljeto. Zagreb izgubio 7 razlike u Pamploni usprkos neriješenom ishodu na poluvremenu.Uglavnom, HSV pobjedom sigurno ide u polufinale, odgovara mu u nekim kombinacijama i poraz do 3 razlike (ako Zagreb ne pobijedi kod Flensburga). San Antonio treba pobjedu iznad 3 razlike i poraz Zagreba. Sa remijem Flensburga i Zagreba će im trebati i +4.

Link to comment
Bosna pokradena. angry.gif Mada, što bi bosanski rukomet punio hale u Nišu i Koprivnici, ako može u Livnu ili Doboju.
:blink: na cemu si?ili ja ne kapiram sta si hteo da kazes
Link to comment
  • 2 weeks later...
šterbik na olimpijadi brani za španiju. Mislim, znalo se, ali evo i zvanične potvrde.
Pa MOK mu nije dao dozvolu.. Treba najmanje 3 godine da igra za tu ekipu, a on nema ni godinu dana njihovo državljanstvo..
Link to comment

odlicno ako je tako.... Ceo taj cirkus sa državljanstvima stvarno počinje da zamara. Kad se setim Dušebajeva i Ščepkina.. nekako imam poseban hejt za špance po tom pitanju...

Link to comment
odlicno ako je tako.... Ceo taj cirkus sa državljanstvima stvarno počinje da zamara. Kad se setim Dušebajeva i ščepkina.. nekako imam poseban hejt za špance po tom pitanju...
Zar nije igrao i neki Kubanac za Island (valjda)?
Link to comment
Zar nije igrao i neki Kubanac za Island (valjda)?
Nisam siguran za Island ali su za Madjarsku igrali Perez i jos 1 Kubanac.. ne secam se kako mu je ime. Obojca su igrali za Fotex.
Link to comment
Nisam siguran za Island ali su za Madjarsku igrali Perez i jos 1 Kubanac.. ne secam se kako mu je ime. Obojca su igrali za Fotex.
Za Madjare valjda brani i Puljezevic? A sto se tice Sterbika, cini mi se da sam cuo da je on dobio dozvolu da brani u Pekingu tako sto mu je nas OK to dozvolio, inace ne bi mogao.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...