Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

Boban je direktorštaveć u Sportskim Novostima, a one baš i nisu nježne spram Line "Saborskog zastupnika" Červara.
Steta sto je Cervar prve minute nakon zavrsetka utakmice eter (kameru) iskoristio za osobne obracune, ali ni to ne mijenja cinjenicu da su decki dali sve od sebe tim vise ako se uzmu u obzir ozljede u timu.Koja je to bila tekma! Ako danas i ne uspiju dalje, skidam kapu. Balicu, legendo :wub:0,1020,787762,00.jpg
Link to comment

francuzi ko da su bili nezainteresovani, dominik drzao odbranu, metla napad i dovoljno za 1 gol razlike...aznam™ sto narciss nije imao vecu minutazu, al da je zivotinja jeste, imao je realizaciju 7/7 , a pritom golman nije bio ni blizu odbrane, uz redovno obaranje 2-3 igraca koja su mu izasla na sut da ga blokiraju :Hail:

Edited by t-mac
Link to comment
Francuzi i Nijemci bi trebali igrati finale
Bad hunch, huh? :wicked: Sjajna takmica, pobjeda apasalutno zaslužena. Izdržali su ubitačan ritam i rijetko viđeno batinanje, a obrana je ovaj put funkcionirala besprijekorno.Petar Metličić :Hail: As for Červar, izabrao je krajnje pogrešan trenutak da svojim taštim ispadima i teorijama urote stvara jaz između sebe i novinara. Da stvara bilo kakav jaz uopće. Lino, volim te, but knock it off. <_<
Link to comment
Francuzi, Danci, Hrvati i Nijemci u polufinalu. Hrvati idu na Francuze, Nijemci na Dance. Nijemci su se izvukli protiv šveda u drugom poluvremenu, koliko se sjećam, redovito dobivaju Dance u polufinalu. Ako je suditi po tradiciji, Francuzi i Nijemci bi trebali igrati finale, a Danci uzeti bronzu protiv Hrvatske.
Ti fakat si odličan prognozer a i vidi se da baš voliš Hrvatsku.Sva sreća da nemaš pojma o rukometu.Aj još izvadi neku tekmu od prije 15 godina gdje ste vi pobijedili Hrvatsku.Mislim s druge strane te i kužim teško je gledat sve to od doma a Hrvatska još i u finalu... :Hail:
Link to comment

Ma, nema obračuna, još kad bi Purger shvatio da navijanje za Hrvatsku nije "a must", i da Arletov post nije ekšli napad na njegove domoljubno - navijačke osjećaje. ^_^ Da ne spominjemo da se nije mogao obratit na pogrešniju adresu.

Link to comment
Ti fakat si odličan prognozer a i vidi se da baš voliš Hrvatsku.Sva sreća da nemaš pojma o rukometu.Aj još izvadi neku tekmu od prije 15 godina gdje ste vi pobijedili Hrvatsku.Mislim s druge strane te i kužim teško je gledat sve to od doma a Hrvatska još i u finalu... :Hail:
priznaj da pratis tenis ovih dana pa si dosao da se malo olaksas?priznaj, priznaj...
Link to comment
e ros, ispadose nam nemci :wicked:
zasto si mi to rekao?! angry.gif sad necu moci spavati!!! :P ;-)dobro su i prosli gledajuci kolicinu igrackog IQ. Edited by Rosbacher
Link to comment
Ti fakat si odličan prognozer a i vidi se da baš voliš Hrvatsku.Sva sreća da nemaš pojma o rukometu.Aj još izvadi neku tekmu od prije 15 godina gdje ste vi pobijedili Hrvatsku.Mislim s druge strane te i kužim teško je gledat sve to od doma a Hrvatska još i u finalu... :Hail:
I na FB92 si bio šampion glupih postova (čime si i zavrijedio mjesto na IL), ali si ovdje nadmašio sebe. 1 :Hail::Hail::Hail: (znam, rekao sam 1, ali moram staviti tri jer mrzim Hrvatsku. :s_c: & :s_dj: = :heart:)Sutra je veliko finale. Da vidimo ko se od današnjih timova više istrošio, psihički i fizički. Danci imaju veći pritisak - igraju praktično kod kuće, dobili su Hrvatsku 10 razlike u prvom krugu, a sad kad su probili njemački kompleks, zlato im se nameće kao imperativ (pride, to se i očekuje od ove generacije). S druge strane, Hrvatska ima problema sa ozljedama, ne znam hoće li uspjeti zakrpati Balića i co. do finala. Cijelo prvenstvo golmani osciliraju, a sedmerci, najblaže rečeno, ne idu. Cilj - osvajanje medalje na EP-u - su ostvarili, sad im je u planu ostvariti osvojiti krunu koju još nisu ostvarili.Bilo bi sjajno da jedna velika generacija okruni ono što je započeto u Portugalu. Iako mrzim Hrvatsku iz dna antihrvatske duše. angry.gif
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...