Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

Reprezentacija je mlada, vidi se da momci nemaju iskustva igranja ovakvih napetih završnica, plus se povredio Zelenović, jedan od bitnijih igrača za napad (Orbović prosto nema kvalitet za ovaj nivo takmičenja). To je olakšalo selektoru Rusije da  nam, izlaskom u dublju 4:2 odbranu, poremeti napad i natera nas na brzopleta rešenja.

Baš šteta, trebalo je da ih dobijemo. 

Link to comment

Ako nista drugo, gledamo neke druge momke u dresu reprezentacije, ovi se za sada bore i trce nazad kad izgube loptu u napadu, za sada dosta.

Link to comment

gledam sad sastav angole, iznenadilo me sto su dobili katarsku "legiju stranaca" kad ono ajde sto im je 15 igraca iz njihovog sampionata, nego 12 igra za isti klub :D

ako wiki ne laze, neka njihova verzija cska partizana :fantom:

ako nista drugo, bar su uigrani :D

 

od drugih zanimljivosti, ajde sto su spanci kao selektori na klupi 7 reprezentacija, ali 1 island ima 5 selektora na ovom prvenstvu :hail:

 

meni je fascinantan taj njihov uspeh u ovim glavnim kolektivnim sportovima

da oni konstantno uspevaju da se plasiraju na velika takmicenja, a ima ih svega 350000

jos su u rukometu i iznad pukih ucesnika

 

Link to comment
7 hours ago, pbg12345 said:

gledam sad sastav angole, iznenadilo me sto su dobili katarsku "legiju stranaca" kad ono ajde sto im je 15 igraca iz njihovog sampionata, nego 12 igra za isti klub :D

ako wiki ne laze, neka njihova verzija cska partizana :fantom:

ako nista drugo, bar su uigrani :D

 

 

 

Videh da je kvota na Katar bila 1.01 i izgibuli. Nesto je tu cudno bas. 

Link to comment

Ja juce nisam bio tu, posle vidim snimak na RTSu, nisam ni znao da prenosi RTS, neko pomenuo Arenu i ja mislio ide samo na Areni.

Kvota na Francusku 1.06. Vise od 1.01 i 1.05, ali mi smo valjda jaci od Cilea...:D

Hendikep 7.5. Ajd da vidimo, necu igrati nista, valjda nece totalno da nas razmontiraju...

Edited by Nesh
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...