Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

Ukratko, smatram da je Vujovic teska budaletina. 20 tisuca? Pa ja prvi necu da dodjem.

Lagao sam iznad.

Smatram da je besimislno da ona budaletina kao sto je Cobi ima ikakve veze sa rukometom/timom. 

Cu si gledam vaterpolo.

Edited by Nesh
Link to comment

Dobro, ajde, podne je pametnije od jutra, preterao sam, ne mogu ja da ne idem. Veliki igrac, ne svidja mi se ovako ko licnost, ali valjda u upravi bolje znaju od mene. :)

Link to comment
7 hours ago, Nesh said:

Ukratko, smatram da je Vujovic teska budaletina. 20 tisuca? Pa ja prvi necu da dodjem.

Lagao sam iznad.

Smatram da je besimislno da ona budaletina kao sto je Cobi ima ikakve veze sa rukometom/timom. 

Cu si gledam vaterpolo.

Cenim ga da je ovo tesko pranje para. Nema sile da ce zaradjivati vise od 5.000.

 

Sto se tice njega kao licnosti, jbm li ga, ni Tuta nije bio cvecka, da ne pricam o Dudi Ivkovicu, Zeljku Obradovicu, Kariju Pesicu u kosarci. Svi su oni teski ko crna zemlja, ali rezultati stoje iza njih. Vujovic je ipak neko trenersko ime u svetu rukometa. Videcemo na sta ce to da lici.

Link to comment

Ma i ja preterujem, ajd videcemo...uf da, za Tutu si u pravu i njega nisam podnosio...Verovatno je do mene...

Uostalom, koga uopste ima od trenera u Srbiji? Nisam bas u toku, ali nema tu nekog izbora...

Edited by Nesh
Link to comment

Pa Josko je nas, ovaj ako dobaci do dcembra ce bude dobro...kolko mu se to vata 80 iljadarke, pa malo li je? Trebalo je da uzmu Kamenicu kad vec daju tolke pare.

Link to comment

Ajd da vidimo al mislim da Ljuba Davidovic pruzima Zeljuj 27. decembra svakako pre nove godine: Mislim da vodjenje muske, zenske  reprezentacije Zeleznicara i Naise uopste nije neuobicajeno...Naprotiv!

Jedva cekam da me demantujete i natrljate mi svaki post.

Link to comment
17 hours ago, W.F.C. said:

Pa i Josif je bio tezak, svi su uglavnom nesto napeti bezveze...

A dobro, rukomet je sport za ljude sa viskom energije, uz to ima dosta kontakta, trener mora da nabije bas veliki autoritet da stvari ne bi izmakli kontroli.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...