Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

Ako se vest obistini, Želja konačno uzima titulu. Uzeli bi i prošle godine da kormilar nije bio Petković. čovek prosto nije dorastao.

Što se tiče Vuje, vrlo težak čovek, ali odličan stručnjak.

Link to comment
56 minutes ago, Nesh said:

Nisam odusevljen. Nadam se da gresim.

 

Ako nista drugo, deluje da je prica ozbiljna, i da se nije odustalo od iste....

 

Inace Sretenovic produzio ugovor, za Djukica stigla odlicna zamena iz Panceva, onaj mali sa kosicom sto nam mnogo muka zadavao. Stigao takodje pivot iz zvezde, kao i krilo iz istog kluba.. Srednji bek iz Banjaluke koji igrao po boljim ligama... Ustvari vrv sve ovo znas, nego mi merak sto se ovako rano formira ekipa, a prava pojacanja po meni tek treba da se ocekuju. ;)

Link to comment
35 minutes ago, Filozof manijak said:

 

Zašto?

 

Hm...imam utisak da s njim ne ide bas dobra atmosfera u timu, bar ga se tako secam iz vremena dok je vodio reprezentaciju. To je samo moj utisak, ne bih mogao da napisem dtaljno obrazlozenje. 

S druge strane, osvajao je titule sa Vardarom i Zagrebom, ima i SEHA ligu, trece mesto sa Slovenjom na svetskom prvenstvu...itd, tako da se mozda i Zelji posreci.  

Edited by Nesh
Link to comment
37 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

 

Ako nista drugo, deluje da je prica ozbiljna, i da se nije odustalo od iste....

 

Inace Sretenovic produzio ugovor, za Djukica stigla odlicna zamena iz Panceva, onaj mali sa kosicom sto nam mnogo muka zadavao. Stigao takodje pivot iz zvezde, kao i krilo iz istog kluba.. Srednji bek iz Banjaluke koji igrao po boljim ligama... Ustvari vrv sve ovo znas, nego mi merak sto se ovako rano formira ekipa, a prava pojacanja po meni tek treba da se ocekuju. ;)

 

Pa dolazak Vujovica i ova "rana" pojacanja svakako ukazuju na to da je prica ozbiljna, nego ja sitnicarim oko Vujovica, nije mi bas peterano simpatican. Verovatno je do mene. :)

Link to comment
9 minutes ago, Nesh said:

 

Pa dolazak Vujovica i ova "rana" pojacanja svakako ukazuju na to da je prica ozbiljna, nego ja sitnicarim oko Vujovica, nije mi bas peterano simpatican. Verovatno je do mene. :)

 

Kad dovede dva slovenca sa njihovog sireg spiska i jednog severnomakedonca sa njihovog glavnog, oprostices mu ruznu proslost ;)

Link to comment

Dobro je, najbitnije da grad (ili ko vec finansira...) nije digao ruke od kluba, od toga je sve zavisilo. Ima nade da se pocetkom avgusta okupi ozbiljan tim.

Link to comment

http://mondo.rs/a1116362/Sport/Ostali-sportovi/Veselin-Vujovic-novi-trener-Zeleznicara-iz-Nisa.html

 

Питање је колико ћемо успети у кратком периоду, али колико сам разумео људе који су утицали да ја овде дођем, ово није краткорочан план, већ нешто што треба да Ниш великим словима упише на рукометну мапу Европе - навео је Вујовић
 
Edited by Kec u Nisu ljudi kec uNisu
Link to comment

Čitam da će vuja u nišu imati 20k evra mesečno. Brutalna plata ako je istina. Ko uopšte finansira želju i odakle odjednom tolike pare u klubu

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...