Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

Spisak je depresivan jer nam je takva rukometna stvarnost. U narednom periodu će nam i kvalifikovanje na neko svetsko/evropsko prvenstvo biti veliki uspeh.

MIšljenja sam da je potrebno da se podmladi reprezentacija, i da se članovi one zlatne generacije juniora '86.polako isprate u reprezentativnu penziju. Problem je što nemamo zamene iole približnog kvaliteta. To nam je što nam je...  

Link to comment
On 27.5.2018. at 21:58, Dali_man said:

Ja se nadam da Sapcani nece mnogo zapinju protiv nas. Ocekujem pobedu Vojvodine protiv Partizana.

 

Nije ni Metaloplastka bez motiva ukoliko pobede igrace Challenge Cup

Link to comment
2 hours ago, Tinman said:

 

Nije ni Metaloplastka bez motiva ukoliko pobede igrace Challenge Cup

 

Au, to su vec lose vesti. :D

Sad trazih po sajtu rukometnog saveza, ali ne nalazim. Ko ide u Challenge Cup? Cetvrtoplasirani?

 

Link to comment

Da, videh i ja. Ove godine, ako je verovati livescoreu :D, u Challenge Cupu igrali Sloga i Samot koji su po tabelama koje sam video za prvenstvo 2016/2017 bili 5. i 6. Nista ne kapiram.

Edited by Nesh
Link to comment

Desi se da ekipe koje su izborile plasman u Čelendž kup, odustanu nastupanja u Evropi, pa onda u "igru ulazi" sledeća nižeplasirana ekipa na tabeli.

Link to comment

Pitanje je koliko je taj kup isplativ za igranje. Svakako em imamo bolji tim, em imamo veci motiv. Ako Zlatanovic bude na nivou, ne brinem za rezultat.

Link to comment
1 hour ago, Filozof manijak said:

Desi se da ekipe koje su izborile plasman u Čelendž kup, odustanu nastupanja u Evropi, pa onda u "igru ulazi" sledeća nižeplasirana ekipa na tabeli.

 

Pretpostavio sam da je to, al vidim da je Zvezda trebalo da igra, pa mi cudno da su odustali.

Ostaje da se nadamo da ni Metaloplastika nema volju da igra Challenge Cup:D

 

Salu na stranu, kao sto sam vec pisao, Metaloplastika nas je jedina pobedila u Nisu (u prvom delu prvenstva), a namucili su nas i u plejofu. No, dobro, ko hoce titulu mora i da pobedi nekoga na strani. 

Link to comment

kad kod prebacim na prenos rukometa na Areni, komentator bukvalno za svakog igrača kaže gde će igrati naredne sezone, ovaj se dogovorio sa ti i tim, ovaj je budući igrač toga i toga. u drugim sportovima je to ipak izuzetak. a ovi posle nove godine već svi znaju gde prelaze, i onda igraju u istom takmičenju, protiv budućeg kluba i sve je regularno 

Link to comment

Realno je da u rukometu to nekako najruznije izgleda... Bar da ga prikriju koliko toliko.

 

Citao skoro u zurnalu medju komentarima da je Nemanja Ratkovic , pivot  Vose potpisao za Zelju za narednu sezonu..

 

Ratkovi%C4%87-Nemanja.jpg

Ime i prezime: Nemanja Ratković
Pozicija: Pivot
Datum rođenja: 11.12.1996.
Visina: 192
Težina: 106
Link to comment

to ide dotle da Šterbik kao golman Vardara i budući igrač Vesprema, komentariše moguću smenu Ljube Vranješa u Vespremu, i između redova poručuje da ne treba da ga smenjuju jer je zbog Vranješa manje više i potpisao za njih

Link to comment

 

Nista od organizovanog odlaska za Sabac. Bas bez veze, Vojvodina je imala navijace sa bubnjevima u Nisu i sve je super proslo. Sta bi falilo da iz Nisa ode stotinak navijaca (pretposatavljam da ne bi bilo vise) u Sabac.

Uzgred, mogli su bas i bez zahvaljivanja onom buzdovanu Bulatovicu.

 

Edited by Nesh
Link to comment

Nista, onda ja moram da ulozim sutra protiv Zelje. Valjda ce to biti dovoljno.

Jebote, Metaloplastika se plasi niskih huilgana. Kao jedan od tih koji je mogao otici, pa pozovite Vujovica, mislim da je i on u ona slavna vremena gubio u Nisu. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...