Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

Vojvodina ocekivano pobedila Zvezdu, Metaloplastika pobedila  Dinamo. Dakle, Zelja 9, Vojvodina 8, Dinamo, Metaloplastika i Partizan po 6, Zvezda 1. 

 

Raspored do kraja:

 

7. kolo
  16.05. 18:00 Partizan Belgrad Metaloplastika    
  16.05. 18:00 Vojvodina Dinamo    
  16.05. 18:00 Zeleznicar Crvena zvezda    
8. kolo
  23.05. 18:00 Crvena zvezda Partizan Belgrad    
  23.05. 18:00 Dinamo Zeleznicar    
  23.05. 18:00 Metaloplastika Vojvodina    
9. kolo
  26.05. 18:00 Crvena zvezda Metaloplastika    
  26.05. 18:00 Partizan Belgrad Dinamo    
  26.05. 18:00 Zeleznicar Vojvodina    
10. kolo
  01.06. 18:00 Dinamo Crvena zvezda    
  01.06. 18:00 Metaloplastika Zeleznicar    
  01.06. 18:00 Vojvodina Partizan Belgrad

 

Komplikovano. :D

Link to comment
2 hours ago, Nesh said:

Vojvodina ocekivano pobedila Zvezdu, Metaloplastika pobedila  Dinamo. Dakle, Zelja 9, Vojvodina 8, Dinamo, Metaloplastika i Partizan po 6, Zvezda 1. 

 

Raspored do kraja:

 

7. kolo
  16.05. 18:00 Partizan Belgrad Metaloplastika    
  16.05. 18:00 Vojvodina Dinamo    
  16.05. 18:00 Zeleznicar Crvena zvezda    
8. kolo
  23.05. 18:00 Crvena zvezda Partizan Belgrad    
  23.05. 18:00 Dinamo Zeleznicar    
  23.05. 18:00 Metaloplastika Vojvodina    
9. kolo
  26.05. 18:00 Crvena zvezda Metaloplastika    
  26.05. 18:00 Partizan Belgrad Dinamo    
  26.05. 18:00 Zeleznicar Vojvodina    
10. kolo
  01.06. 18:00 Dinamo Crvena zvezda    
  01.06. 18:00 Metaloplastika Zeleznicar    
  01.06. 18:00 Vojvodina Partizan Belgrad

 

Komplikovano. :D

Jesmo ga zakomplikovali ali mislim da smo i dalje favoriti da osvojimo...Dobro je sto nakon ovakve utakmice dolazi realno najslabija ekipa u narednom kolu da se podigne samopouzdanje. Uz dve pobede kuci i bar jednu na strani, mozda cak i bod mizlim da je to-to..

Link to comment

Mi smo totalno pukli, golmani ne brane, krila nemamo, Krsmancic ne igra vise, kontru nismo izveli u poslednje dve utakmice tri puta, promasili smo sve sedmerce u poslednje dve utakmice u Nisu...dakle, promasili smo svih 7 sedmeraca, nije nam se nijedan pogodak omako...

Uzima Vojvodina. Nadam se da je ovo jinx.

 

Link to comment

Čuo sam trač kako se "radi" da Voša i Partizan uđu u SEHU (mada, lično, mislim da je malo teže izvodljivo, tako da sumnjam u to...) 

A i mladi Jovanović iz Voše je pokidao prednje ukrštene ligamente, a mislim da bez njega Voša nema šanse. Sve će biti jasnije posle današnje utakmice Vojvodina - Dinamo.

Link to comment

Zelja ocigledno gubi korak...Jovanovic je fenomenalan igrac, koliko sam ga gledao, nadam se da nije nista ozbiljno, Vojvodina uzima ozbiljan zalet, nas Krsmancic umoran, prakticno neupotrebljiv...Vojvodina ce ladno dobiti Dinamo, igrajte to sutra u Meridianu ako bude dobra kvota.

Edited by Nesh
Link to comment

MIslim da je trener najslabija karika ovogodišnjeg tima Želje, očigledno je pogrešio sa tempiranjem forme. Ali  i dalje mislim da Želja ima najkvaliteniji tim.
Inače, Voša - Dinamo se igra danas (za one koji bi da se klade :) )

Link to comment
6 hours ago, Filozof manijak said:

MIslim da je trener najslabija karika ovogodišnjeg tima Želje, očigledno je pogrešio sa tempiranjem forme. Ali  i dalje mislim da Želja ima najkvaliteniji tim.
Inače, Voša - Dinamo se igra danas (za one koji bi da se klade :) )

 

Da danas, meni bila produzena noc. :D

1.95 na Vojvodinu u Meridianu. Mislim da je dobra kvota,. 

Nadam se da nece doci. :D

Link to comment

U sustini, da dobijemo u Pancevu Dinamo - koji je u prilicnom raspadu, i onda slavimo titulu sledeceg vikenda kuci protiv Vose ! ( Kad nas vec krenulo sa slavljima)

 

Malo vise optimizma gospodine Stiv Nes :)

Link to comment

Jos jedan lagani poraz Zelje na strani: Dinamo - Zelja 32:25.

Vojvodina vodi 6 golova prednosti u Sapcu u drugom i preuzima prvo mesto.

Bojim se da ce posle gostovanja u Nisu tu i ostati. Ako Partizan sutra dobije Zvezdu, dolazi na bod od Zelje. Sledece kolo igra sa Dinamom u Beogradu, verovatno dobija, tako da se Zelji, ukoliko nekim cudom ne pobedi Vojvodinu, drma i drugo mesto (u poslednjem kolu ide u Sabac, tesko da ce se tu leba najesti ako puknu od Vose). 

Realno, Zelja je u stalnom padu forme, muci se i kod kuce, a na strani lagano gubi, Vojvodina sve bolja i reklo bi se da bi to bilo to. Nadam se da se varam.

Za utehu, prosli (dobro treba da  se zavrsi u sapcu, al to je gotova stvar) tiketi. :D

Edited by Nesh
Link to comment
On 18.5.2018. at 7:28, Filozof manijak said:

Čuo sam trač kako se "radi" da Voša i Partizan uđu u SEHU (mada, lično, mislim da je malo teže izvodljivo, tako da sumnjam u to...) 

 

 Da prvi put citiram sebe...

Bitno je da Želja ne izgubi u Nišu od Vojvodine, da bi zadržao jedno od dva mesta, a pobeda ga približava osvajajnju šampionata.

Igraju kući. imaju prednost publike, još samo da se skonta ko sudi (pošto je to, jel te, najbitnija stavka u ovom sportu :frust:)

 

 

edit: jel zna ko kada se igra u NIšu za vikend?

Edited by Filozof manijak
Link to comment
1 hour ago, Filozof manijak said:

 Da prvi put citiram sebe...

Bitno je da Želja ne izgubi u Nišu od Vojvodine, da bi zadržao jedno od dva mesta, a pobeda ga približava osvajajnju šampionata.

Igraju kući. imaju prednost publike, još samo da se skonta ko sudi (pošto je to, jel te, najbitnija stavka u ovom sportu :frust:)

 

 

edit: jel zna ko kada se igra u NIšu za vikend?

Igra se u nedelju, verovatno 18:30 standardno..

 

A sudije i rukomet, strasno i istinito.... Inace tipujem da ce da posalju novosadjanina i zrenjaninca, cisto da se ovi ne osecaju neprijatno...

 

Nego najveci problem su nasi sami sebi trenutno, ogroman pad i malodusnost. Moracemo da ih pokrenemo sa tribina, a bez njihovog Milana Jovanovica tvrdim da smo bolja ekipa bar za 3-4 gola ( ako nam se bude igralo naravno).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...