Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

Vardar praktično na gol u gostima na F4. koliko je to besmisleno pravilo pogotovo u rukometu 

 

inače ozbiljna dominacija Francuza, Vardar, PSG i Nant, a verovatno i Monpelje

 

Edited by levi
Link to comment

Dal ce Zelja da uspe da izgubi ovo protiv Vojvodine? Sve vreme u vodjstvu, bilo i 5 razlike i 4 u drugom poluvremenu i stadose. Npad Vojvodine za vodjstvo.

Edited by Nesh
Link to comment

Au, cepelin za izjednacenje. Ostalo 20 i kusur sekundi za napad. Na kraju ipak nereseno. Kako je moglo, dobro ispade na kraju za Zelju. Dinamo izgubio od Partizana, tako da Zelja ima 3 boda prednosti ispred Dinama, Metaloplastike, Partizana i Vojvodine. Uf, bice gusto.

Jovanovic iz Vojvodine razvalio!

Edited by Nesh
Link to comment

 

On 6.5.2018. at 19:39, Nesh said:

Au, cepelin za izjednacenje. Ostalo 20 i kusur sekundi za napad. Na kraju ipak nereseno. Kako je moglo, dobro ispade na kraju za Zelju. Dinamo izgubio od Partizana, tako da Zelja ima 3 boda prednosti ispred Dinama, Metaloplastike, Partizana i Vojvodine. Uf, bice gusto.

Jovanovic iz Vojvodine razvalio!

 

Jesi gledao mozda veceras u Cairu protiv Metaloplastike? Ja nisam mogao da idem... na kraju mi deluje da je tesno bilo, ali svakako super za pobedu, pribojavao sam se sapcana, ich nam ne leze..

Link to comment
21 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

 

 

Jesi gledao mozda veceras u Cairu protiv Metaloplastike? Ja nisam mogao da idem... na kraju mi deluje da je tesno bilo, ali svakako super za pobedu, pribojavao sam se sapcana, ich nam ne leze..

 

Gledao sam. Celo prvo poluvreme Metaloplastika vodila, najcesce sa 3 gola razlike, nekim cudom izjednacismo na kraju poluvremena. U drugom opet gol-dva razlike za njih u pocetku, onda izjednacismo, pa gol za gol, a onda valjda sredinom drugog nekako povedosmo, bilo je i 4 razlike, ali su smanjivali i na dva.

Vrlo gusto, vrlo tesko, promasili smo (tj covek je odbranio) sva 4 sedmerca (doduse, dva puta smo hvatali odbijenu loptu, pa dali gol) i neke ciste sanse. Imali smo malo kontri i manje golova s krila nego obicno.

Za igraca utamice proglasen Stanojevic, ali ja glasam za Milovanovica koji je u drugom bas kad se lomilo dao neke kljucne golove.

Metaloplastika nas je u prvom delu dobila u Nisu i imali su ozbiljnu nameru da to ponove, ali na kraju ipak pobedismo.

Sledecu idemo kod Partizana (oni sutra igraju sa Vojvodinom u Beogradu) i to ce biti jedna od kljucnih utakmica sezone.

Edited by Nesh
Link to comment
14 minutes ago, Nesh said:

 

Gledao sam. Celo prvo poluvreme Metaloplastika vodila, najcesce sa 3 gola razlike, nekim cudom izjednacismo na kraju poluvremena. U drugom opet gol-dva razlike za njih u pocetku, onda izjednacismo, pa gol za gol, a onda valjda sredinom drugog nekako povedosmo, bilo je i 4 razlike, ali su smanjivali i na dva.

Vrlo gusto, vrlo tesko, promasili smo (tj covek je odbranio) sva 4 sedmerca (doduse, dva puta smo hvatali odbijenu loptu, pa dali gol) i neke ciste sanse. Imali smo malo kontri i manje golova s krila nego obicno.

Za igraca utamice proglasen Stanojevic, ali ja glasam za Milovanovica koji je u drugom bas kad se lomilo dao neke kljucne golove.

Metaloplastika nas je u prvom delu dobila u Nisu i imali su ozbiljnu nameru da to ponove, ali na kraju ipak pobedismo.

Sledecu idemo kod Partizana (oni sutra igraju sa Vojvodinom u Beogradu) i to ce biti jedna od kljucnih utakmica sezone.

 

Stanojevic i protiv Vose bio dobar u finisu, mnogo je bolji kada sutira nego kada kreira napade, jer ovo drugo mahom zavrsi nekom gluposcu ili koracima.. A Milovanovic uvek koristan kada dobije sansu... Krsmancica cini se stize umor od 60 min po mecu, cini mi se da je u blagom padu, kakav bio veceras? 

Sad imamo tezi raspored, gostuje se i Partizanu i Pancevu i Metaloplastici, definitivno jedna od najbitnijih u sledecem kolu.

Link to comment
17 minutes ago, Nesh said:

 

Gledao sam. Celo prvo poluvreme Metaloplastika vodila, najcesce sa 3 gola razlike, nekim cudom izjednacismo na kraju poluvremena. U drugom opet gol-dva razlike za njih u pocetku, onda izjednacismo, pa gol za gol, a onda valjda sredinom drugog nekako povedosmo, bilo je i 4 razlike, ali su smanjivali i na dva.

Vrlo gusto, vrlo tesko, promasili smo (tj covek je odbranio) sva 4 sedmerca (doduse, dva puta smo hvatali odbijenu loptu, pa dali gol) i neke ciste sanse. Imali smo malo kontri i manje golova s krila nego obicno.

Za igraca utamice proglasen Stanojevic, ali ja glasam za Milovanovica koji je u drugom bas kad se lomilo dao neke kljucne golove.

Metaloplastika nas je u prvom delu dobila u Nisu i imali su ozbiljnu nameru da to ponove, ali na kraju ipak pobedismo.

Sledecu idemo kod Partizana (oni sutra igraju sa Vojvodinom u Beogradu) i to ce biti jedna od kljucnih utakmica sezone.

Veceras su nam falili golmani, narocito Zlatanovic koji nije imao svoj dan. Sa druge strane njihov gosa je branio sve zivo. Dobili smo ih, na kraju, iskljucivo na jace fizikalije i bolju kondiciju. Malo je falilo da ih glupostima vratimo u mec, srecom pa se zajebase i Sapcani.

 

Ako dobijemo Partizan, imamo zicer kod kuce sa Zvezdom i vec tom pobedom bi mogli lagano da ladimo sampanjac.

Link to comment
3 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

 

Stanojevic i protiv Vose bio dobar u finisu, mnogo je bolji kada sutira nego kada kreira napade, jer ovo drugo mahom zavrsi nekom gluposcu ili koracima.. A Milovanovic uvek koristan kada dobije sansu... Krsmancica cini se stize umor od 60 min po mecu, cini mi se da je u blagom padu, kakav bio veceras? 

Sad imamo tezi raspored, gostuje se i Partizanu i Pancevu i Metaloplastici, definitivno jedna od najbitnijih u sledecem kolu.

 

Slazem se za Stanojevica. I veceras imao par gluposti: obavezni faul u napadu, neko ekscentricno izvodjenje deveterca itd. Milovanovic je usao tek u drugom i dao tri gola, al bas kad je trebalo i kad se lomilo...

Krsmancic je isto cini mi se dao 3 gola, mozda je bio manje opasan nego obicno, ali bio je i stalno pod faulom. Moguce je da ga umor stize.

Mislim da je utakmica sa Partizanom kljucna. Posle toga Zvezda kuci, idemo kod Dinama, dolazi Vojvodina, i sa Metaloplastikom u poslednjem kolu. Bice gadno.

Link to comment

Vojvodina pobedila Partizan u Beogradu 27:25. Stanje na tabeli:

 

bOlvcgR.png

 

Sledece kolo:

 

13.05. 16:45 Partizan - BelgradZeleznicar 

13.05. 18:00 Crvena zvezda - Vojvodina 

13.05. 18:30 Metaloplastika - Dinamo

 

Vojvodina ima lagan posao, Dinamo i Zelja teska gostovanja. Bice zanimljivo.

Edited by Nesh
Link to comment

kako je lepo videti tabelu u nekoj nasoj ligi, gde su veciti na dnu. ali otkud zelja ovako dobro plasiran? zar nije taj klub nesto bio propao, maltene se ugasio, i sada odjednom prvi na tabeli? jel opet prva dva idu u seha?

Link to comment

Rukomet je,zbog nesposobnjakovica u savezu,ovo da su nesposobni vaze samo za rad u savezu,najvise propao od svih sportova koji su bili vrhunski,zlata na OI i WC.Sto je najgore ne vidi se kraj.Oni bljeskovi reprzentacija su vise splet okolnosti.Nazalost jer imamo kvalitet,za nacionalni tim,u obe konkurencije.Unazad 5-6 godina redovno pratim ORK Beograd,propustio sam mozda dve tekme kada smo domacini,a isao sam i na gostovanja,pa sam sticajem okolnosti video na sta sve to lici.Tuga jedna.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...