Jump to content
Leonidas

Rukomet

Recommended Posts

levi

primio je jedan u 1. pol

Frnacuzi konačno naišli na jači otpor na ovom  prvenstvu :sleep:

Filozof manijak

Baš mi drago što su dobili Španci, da prekinu famu o francuskoj dominaciji.

Ali Vojvoda, koja je to golmančina :hail:

borris_

Mnogo bolji spanci, zasluzeno su dobili. 

levi

odlično i drugo polufinale, produžak

realno Šveđani se izglupirali, trebalo je da dobiju

theanswer

portugal u baražu za sp, opet više sreće nego pameti

levi

na kraju prvenstvo odlučio dolazak Šterbika. branio jedno poluvrme u finalu i doneo titulu Špancima. bog otac

Zico

Drugo poluvreme Spanija odigrala vrhunski, sto kaze Straja "Ovo bi neko trebao da snimi".  Mene je odusevio Dujsebajev, milina ga je gledati kako igra i razigrava. 

MocaVukotic

+1 za španiju, najbolji tim bez dileme. arpad u jednom trenutku pred kraj 64% odbranjenih...

levi

ko šta ima od prljavog veša neka iznese sveee, idemo prolećno spremanje

Selektor reprezentacije Jovica Cvetković u izveštaju UO RSS o Evropskom prvenstvu u Hrvatskoj, koji se pojavio u medijima, izneo je niz optužbi na račun igrača i funkcionera Saveza. Između ostalog, Cvetković je igrače optužio za „izlaske po noćnim klubovima Zagreba“, potpredsednika UO RSS Dragana Škrbića „za provociranje u vidu izjava u medijima posle meča sa Hrvatskom, posle čega je usledio izvinjenje“, a predsednika UO RSS, Božidara Đurkovića „za neobezbeđivanje sredstava za testiranje igrača i video analizu“, dok je kancelariji RSS zamerio probleme u snabdevanju opremom i rekvizitima „kao mnogo puta do sada“.

• Pod hitno se zahvaliti igračima koji su svojim odnosom i ponašanjem pokazali da ne zaslužuju status reprezentativca Srbije. Da li posle svega treba da budem zadovoljan? Da, i ponosan. Udahnuo sam život i nadu sportu koji mi je sve dao. Sakrivati pod tepih sve prljavštine koje su nas pratile neću i nemam pravo zbog čestitih ljudi u ovom sportu i istine koja nas jedino može izneti iz gliba na put negdašnjih uspeha – napisao je između ostalog Cvetković, koji je naglasio i to da je sedam igrača rezerviralo avionske karte pre poslednjeg meča sa Islandom u Splitu.

Igrači nisu ostali dužni selektoru. Medijima su se obratili u vidu pisma koje prenosimo u celosti:

http://www.balkan-handball.com/balkan/crni-dani-za-srpski-rukomet-reprezentativci-odgovorili-na-cvetkovicev-izvestaj/

:jerry:

Edited by levi

Nesh

Naisa danas pobedila Medicinar 39:32 (tamo izgubile sa 4 razlike, isti broj bodova, ali bolji medjusobni odnos) i prve su na tabeli. 

Lepo izgledaju rukometne tabele trenutno: Naisa i Zelja na prvom mestu.

Jos kad bi tako kojim cudom i ostalo posle plejofa, lepo bi bilo. :)

Nesh

Niko ne gleda. Ubili smo Zvezdu iako je imala od 29 golova najmanje 20 iz kontri ili brzog centra. Mi smo za celu utakmicu imali jenu polukontru i jednu promasenu kontru kad je vec bilo gotovo.