Jump to content
IGNORED

ниже српске лиге


дебело_црево

Recommended Posts

Pocela i Srpska liga. U derbiju valjevskog podsaveza na stadionu Park Pecina, Buducnost tukla ubsko Jedinstvo sa 2:1. Da vidimo ima li materijala da se domgnemo konacno Druge lige ove godine. Lani nas je ova nesreca na golu kostala x bodova, mada i da nije projekat Borac Cunga Lunga morao je da udje u visi rang.

 

Slucajno sam otisao i na sajt fsrzs i tamo naisao na neveselu vest. Mimu sam znao jos kao klinac, igrao je za Buducnost kad sam ja kretao da gledam fudbal krajem sedamdesetih i pocetkom osamdestih, i bio je predstavnik ponosne stare garde zajedno sa Pantom, Cigom i drugima... Vjecnaja pamjat!

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

veliki-trnovac-815x458_528x940

 

Scena sa juga Srbije je za psihijatriju: na derbiju Pčinjeske okružne lige, meč između Trnovca i Lugine iz Bujanovca bilo je oko 1.000 posetilaca iako je zabranjeno okupljanje na otvorenom za više od pet ljudi!

 

Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

 

 

Scena sa juga Srbije je za psihijatriju: na derbiju Pčinjeske okružne lige, meč između Trnovca i Lugine iz Bujanovca bilo je oko 1.000 posetilaca iako je zabranjeno okupljanje na otvorenom za više od pet ljudi!

 

 

BNhzH_QWNqljuVnsrVgRx6hXNyjOfC7uUei6SbW_

 

:covid19:

 

  • +1 2
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Tacno vidis da se nesto iza brda valja kad postoje DVE struje koje se bore za OFK Beograd.

 

Jednu predvodi bisi golman Romanticara, Sasa Stevanovic i njega podrzavaju neki bivsi igraci, izmedju ostalih javno mu je podrsku pruzio Dusko Tosic.

 

Sa druge strane je SNS kadar Vladan Sekulic, direktor laste i njega podrzava aktuelna uprava.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...