Jump to content
IGNORED

ниже српске лиге


дебело_црево

Recommended Posts

radnik iz surdulice koji se boji za opstanak u gostima pobedio prvoplasianu ekipu na tabeli. cenim da su odigrali najbolju utakmicu ove sezone i tako ostvarili ovaj podvig ^_^

Link to comment
  • 1 month later...

Danas odoh na Macvu, ugazili Partizan BBrdo 5:0 i iz 2 kola im treba 3 boda za plasman u Prvu ligu (posle 7sezona). Pored golova vidjena i opsta tuca izmedju igraca i 4 crvena, po 2 svakoj ekipi.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Ajd', valjda im nece neko iz FSSa i FSZSa sad' stati na put... Dosta je bilo seljoberskih ekipa, vala.

 

 

 

Eeeeee, Srbijo, sta si docekala, da jedan valjevac rutuje za sabacku ekipu da udje u visi rang :frust: Jebali vas donji sremovi i bezanije :isuse:

Link to comment
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Znam, a sin mu je u Kanadi, skoro dobio cerku, culi smo se danas :(. Pre dve godine mu je umrla i zena, a on je godinama imao problema sa srcem imao je i operaciju. Bas mi je zao.

Kad sam kao klinac imao sum na srcu i kad mi je bilo preporuceno da prestanem da treniram, cale ode kod Zlatare i ubaci me da malo treniram sa kadetima (a tad su moji vrsnjaci bili u pionirima) a ja ih lozio da sam mnogo dobar za njih pa sam "promovisan" u kadete.

Link to comment
  • 4 years later...
  • 8 months later...

radnicki iz sremske mitrovice usao u prvu ligu srbije. protiv njih sam igrao dok su jos bili u medjuopstinskoj ligi - zapad :D

svaka cast.

 

ono sto je bas wow se vidi u ovom tekstu:

https://www.sirmiuminfo.rs/sport/fudbal/2020/06/mitrovacki-radnicki-u-prvoj-ligi-srbij/?fbclid=IwAR3v2b6JbSQfy0KOhq39utiMiGICWgG35-1J9xkpt5zegBCIgr3u4n7hl9U

 

bas me zanima na koju foru ce dovesti xxx na otvaranje stadion

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...