Jump to content
IGNORED

ниже српске лиге


дебело_црево

Recommended Posts

здраво,хоћу да саставим списак нижих српских лига с клубовима за прошлу сезону 2007./2008. и хтео сам да питам да ли овде може неко да помогне у том пројекту -- то је повезано са скупљањем грбова фудбалских клубова.досада сам саставио све лиге од суперлиге до окружних лига (изузев подунавске и топличке). код општинских је већ теже, а и не знам да ли има само шест подручних лига у војводини.ако неко зна, нека постави подунавску и топличку окружну лигу за почетак, хвала.

Link to comment

FK Krusik Valjevo osnovan 1939???? Lele majko!1939 je osnovana fabrika VISTAD (posle WWII Krusik), ali kakve to veze ima sa radnickim klubom koji je osnovan tamo negde pedesetih???

Link to comment

kad si vec pokrenuo ovaj topik, onda moze da se iskoristi i za neke rezultate nizih liga..radnicki nis - car konstantin 4:2..na otvaranju srpske lige istokvidim da nemas grb fk buducnost prva kutina..niska zona...selo par km od nisabuducnost_pk-grb.pngzatim, mladost medosevac - niska zonamedosevac-grb.png

Edited by gorance
Link to comment
  • 3 weeks later...

хвала на линковима, те сам већ пречешљао.састављам списак за сезону 2008./2009. па се надам да ћу дотле наћи све лиге -- (за 2007./2008. је било прекасно). резултати су исто добродошли.

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 8 months later...

Da skinemo prašinu sa ovog humanog topića. Danas u Trsteniku, na velelepnom stadionu kraj Morave, u direktnom duelu za opstanak u Pomoravsko - timočkoj zoni Prva petoletka - Dunav (Prahovo) 2:0, pred najvećim brojem gledalaca ove sezone (oko 500). Gosti su bili zreli za 1 petardu, ali su ih spasili napadači domaćeg tima koji su u odsudnim trenucima bili dekoncentrisani. Domaći napadali i sa igračem manje, gosti hteli da napuste teren posle primljenog 2. gola (koji je, u stvari, bio autogol), ali su ipak priveli utakmicu kraju.Utakmicu pratio veliki broj VIP gostiju: Dragiša Binić (hint: Bari '91., sedeo pored mene), Slavoljub Krnjinac (ex Napredak, sin mu Vladimir igrao u Borcu), Dragan Tadić (ex Napredak i Smederevo, Zumbuli će se setiti da je dao Zvezdi 2 gola u utakmici na kojoj je :ziga: debitovao na srpskim livadama) i Vladimir Lukić (golman, ex omladinac Partizana, sedeo na klupi par utakmica u Reberovo vreme).Jeo sam prženi kikiriki i popio 1 pivo.

Link to comment

morava iz v.hana je ostala u zoni neverovatnim nizom od 7 pobeda na kraju prvenstva. na polusezoni su bili na dnu. ko misli da su ove utakmice bile namestene mrzi v.han i srbiju.

Link to comment
morava iz v.hana je ostala u zoni neverovatnim nizom od 7 pobeda na kraju prvenstva. na polusezoni su bili na dnu. ko misli da su ove utakmice bile namestene mrzi v.han i srbiju.
Ko mrzi V.Han ne zasluje da zivi, najsipaticnija varos u srbiji (barem u joznoj)... Drago mi je zbog komsija 7 u nizu :Hail: (sve je regularno sigurno, ne bi oni mutili nista)
Link to comment
Ko mrzi V.Han ne zasluje da zivi, najsipaticnija varos u srbiji (barem u joznoj)... Drago mi je zbog komsija 7 u nizu :Hail: (sve je regularno sigurno, ne bi oni mutili nista)
hvala komsija. cestitam i ja opstanak u 1 1. lizi. nadam se da ce dinamo jednog dana zaigrati protiv najgay klubova iz beograda.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...