Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

clip frame. imas u knjizarama, nije neka egzotika danas to pronaci. ima sigurno u tempu (kupila sam tamo vise puta), verovatno i u 'uradi sam', a pouzdano znam da ima i u mojoj knjizari na bulevaru, kod lidije :D

Link to comment
Znade li neko gde se u NS (ili Bg ajde..) mogu naći filmski posteri? Pa još uramljeni, ih..
Malo kasnim sa odgovorom i mozda nisu bas uramljeni, ali pokusaj u Delta Sitiju na pultu gde se kupuju karte. Jednom sam sasvim slucajno pitao dok sam cekao u redu i dobio poster za Dark Knight-a, a kasnije sam uzeo jos par komada (pre neki dan za WALL-E). Imaju ih pun kufer, samo malo spontanosti, koji osmeh i to je to.
Link to comment
Jel' zna neko gde moze da se cuje ziva ciganska muzika? (a da nisu "Crni Panteri!?)Bese neki bircuz na zrenjaninskom putu, ali davno bese, pa sam zaboravila .
Deronje, bilo koja kafana...Traži Jovanoviće.
Link to comment
Gde ima da se kupi "staklo za sliku" ili kako se vec to nazivakad hocu da neki poster da "uramim". Jbt kako da objasnim?Ram za sliku ali bez rama :unsure: samo staklo i (kartonska) pozadinadimenzije 50 x 70 cm
U bilo kojoj staklorezackoj radnji. Odnesi sliku i tamo ce ti to napraviti za par minuta.
Link to comment

Прелистах све, али нема за Рајка капа...Зна ли неко неку добру радњу за великосрбе (3ХL и веће)? Има Дијадема у Војислава Илића, има она при крају Краља Петра, и је л’ има још нека?Проблем није толико за конфекцију, колико за трикотажу (они тањи џемпери и сл.).

Link to comment

dragi moji ppprijatelji ne znam dal sam na pravoj adresi ali mi treba jedna pomoćnajbolje bi bilo ako ima nekog iz hrvatske tj. zagreba ko bi mogao da pomognenaime, mom prijatelju su potrebne sledeće knjige O BOJI i FILMSKA FOTOGRAFIJA nikole tanhofera, u ns-u i bg-u nije uspeo da pronađe a ima info da ih u zg-u na ADU imaplease javte sefala unapred

Link to comment
Ima (ili je bar bila) i jedna Dijadema u Bulevaru kralja Aleksandra. Negde kod goluba ili malo vise, samo sa druge strane../
То је затворено, а ионако је исти газда и исти асортиман: ништа за међусезоне, само строго лето и строга зима. Хвала, Душане.Ако неко случајно зна још неку такву продавницу, нека напише.
Link to comment

postaviću ovde i još ponegde pa gde upali:potreban mi je prevod na francuski mog pisma od otprilike 10 rečenica jednom francuskom penzionom fondu. ako neko to može da mi uradi naka mi pošalje PM. unapred zahvalan.

Link to comment
То је затворено, а ионако је исти газда и исти асортиман: ништа за међусезоне, само строго лето и строга зима. Хвала, Душане.Ако неко случајно зна још неку такву продавницу, нека напише.
U BGD. Od Zelenog Venca, pa Brankovom nizbrdo, prema Brankovom mostu sa leve strane je posle 20-30 metara bila radnja za XXXL...E sad da li je još uvek tamo... Ne bih znao... :unsure:Edit: Mislim da sam video još jednu u Narodnog Fronta čim prođeš Balkansku sa leve strane kad ideš prema Zelenom Vencu... Al`davno sam prolazio... Edited by dare...
Link to comment

gde u širem centru grada može da se kupi čaj, ali onako na meru, ili eventualno upakovano u neke kese solidnije zapremine? Ovaj konfekcijiski čaj u kesicama što se prodaje u maksiju mi se smučio.Gde su najjeftiniji pistaći? Ima li negde jeftinije od 800din/kg?

Link to comment
gde u širem centru grada može da se kupi čaj, ali onako na meru, ili eventualno upakovano u neke kese solidnije zapremine? Ovaj konfekcijiski čaj u kesicama što se prodaje u maksiju mi se smučio.
kuca caja u ex save kovacevica (otprilike preko puta kluba 42) prodaje sve cajeve na meru.
Link to comment

Kad bi mi neka dobra dusa koja uspesno pliva po netu rekla gde da pronadjem komicne crteze. Ja uspela da pronadjem samo jednu koja ispunjava uslove (jedna koja je upala u klozetsku solju pa se davi i samo joj ruka viri). Ostrokondje u raznim situacijama bi bile kao kec na jedanest.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...