Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

da li neko slucajno ima telefon nekog ko se bavi pravima pacijenata, ali ne na gradskom nivou, vec na republickom? postoji izvesna maja ivetic, savetnik za prava pacijenata, ali ministarstvo zdravlja ima jedan telefon koji je stalno zauzet.u pitanju je centar za opekotine, plasticnu i rekonstruktivnu hirurgiju, a ni oni nemaju istaknut broj telefona.
Možeš da pozoveš direktno Centar za opekotine, rekonstruktivnu i plastičnu hirurgiju na 264-7766, a ako tamo ne dobiješ nikakve ili nejasne informacije, obrati se Zdravstvenoj inspekciji Ministarstva na telefon 275-2466. U nadležnosti te inspekcije su nepravilnosti u radu medicinskih ustanova (kao što je neisticanje obaveštenja o "pacijentovom advokatu"), kao i ostalo. Oni imaju i spisak svih "pacijentovih advokata". Inspekcija se nalazi u 27.marta 43-45.
Link to comment

Da li ima da se kupi i gde, kako bih to nazvala, čičak trake? Znači, postoji neka traka i na njenim krajevima su oni delovi što se prikače jedan za drugog :D. Ne mora to da budeč čičak, može i ono metalno kao što imaju planinari ili tako nešto (doduše, to bi verovatno bilo skuplje).

Link to comment
Možeš da pozoveš direktno Centar za opekotine, rekonstruktivnu i plastičnu hirurgiju na 264-7766, a ako tamo ne dobiješ nikakve ili nejasne informacije, obrati se Zdravstvenoj inspekciji Ministarstva na telefon 275-2466. U nadležnosti te inspekcije su nepravilnosti u radu medicinskih ustanova (kao što je neisticanje obaveštenja o "pacijentovom advokatu"), kao i ostalo. Oni imaju i spisak svih "pacijentovih advokata". Inspekcija se nalazi u 27.marta 43-45.
hvala :)centar se ne odaziva na pozive, pozvacu inspekciju.
Link to comment
Da li ima da se kupi i gde, kako bih to nazvala, čičak trake? Znači, postoji neka traka i na njenim krajevima su oni delovi što se prikače jedan za drugog :D. Ne mora to da budeč čičak, može i ono metalno kao što imaju planinari ili tako nešto (doduše, to bi verovatno bilo skuplje).
u nekoj prodavnici za tapetare, tipa "derma" u 7. jula, ili neka slicna.
Link to comment

U prodavnici za tapetare :mellow:? Hm, moram da priznam da ne vidim vezu, ali mi nije teško da prošetam :). Koji deo Kralja Petra - prema Dorćolu ili Zelenjaku? Nego, kako se to zapravo zove? Ili da idem na opisivanje?

Link to comment

prema dorcolu, imas dve u nizu, cini mi se. izlozeni su stofovi, museme i ostala jebada u izlogu. trazi cicak traku, a drugo ce skapirati ako im pokazes ili trazis kopcu [nema sanse da se setim kako se zove].

Link to comment
Znade li neko gde se u NS (ili Bg ajde..) mogu naći filmski posteri? Pa još uramljeni, ih..
U BGu imaš u Domu sindikata, na prvom spratu. Prilično bjedan izbor imaju, al možda ti se posreći.
Link to comment
Znade li neko gde se u NS (ili Bg ajde..) mogu naći filmski posteri? Pa još uramljeni, ih..
ako hoces neki konkretan, mozda je najbolje da odes u Delta siti - stand tacno preko puta ulaza u Maksi supermarket, rade fotografije na platnu (nije skupo) - skines poster u visokoj rezoluciji na disk, odneses i narucis format. Mislim da je cak i brzo gotovo. Meni su naplatili "Roman Holiday" oko 1200 din.
Link to comment
  • 2 weeks later...
Poklanjam je i dalje, ali niko nece da je uzme, pa mislim mozda neko hoce da kupi :)
Tako ja nisam mogao pokloniti TA pec, pa sam dao oglas da prodajem izuzetno povoljno. Istog dana je dosao Ciga i cenjkao se (u rangu danasnjih 300 - 500 dinara). Da vidis kako nisam dao da me zajebe...
Link to comment

Gde ima da se kupi "staklo za sliku" ili kako se vec to nazivakad hocu da neki poster da "uramim". Jbt kako da objasnim?Ram za sliku ali bez rama :unsure: samo staklo i (kartonska) pozadinadimenzije 50 x 70 cm

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...