Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

gde da nadjem 2000 evra?
kod mene cool.gif Profesionalna deformacija.gde da nadjem onu flasiranu bozu...ista flasa i brand kao napitak od kombuhe? danas mi je jedan lik utekao u trolu noseci flasicu a htedoh da ga pitam.... <_<
Link to comment
Gde ima da se kupi ono cudo sto se dobija u avionima a ide na oci pre spavanja kako svetlo ne bi smetalo i budilo?
bilo je nekad u jasminima po beogradu, posebno sam vidjala u onom jednom sto je bio (bogzna dal je josh tamo) na obilica vencu, dje su kafici? (ako radnja ne postoji vec 10 godina, mnogo se izvinjavam :()
Link to comment
Gde ima da se kupi ono cudo sto se dobija u avionima a ide na oci pre spavanja kako svetlo ne bi smetalo i budilo?
Čini mi se da sam videla u nekoj knjižari prekoputa palilulske pijace, imaju gomilu torbi, kišobrana i takvih nekih stvari,a jednom je u izlogu bilo i to.
Link to comment
Gde ima da se kupi ono cudo sto se dobija u avionima a ide na oci pre spavanja kako svetlo ne bi smetalo i budilo?
U nekoj radnji/knizari koja prodaje Samsonite program. Imali su dva razlicita modela, u kompletu sa cepicima za usi.
Link to comment
Gde ima da se kupi ono cudo sto se dobija u avionima a ide na oci pre spavanja kako svetlo ne bi smetalo i budilo?
tzv. alkoholičarska maska za oči. ima u svim H&M-ovima po par Eura, roza sa hello kitty za svaki dan, i crna satenska za posebne večeri
Link to comment

da li neko slucajno ima telefon nekog ko se bavi pravima pacijenata, ali ne na gradskom nivou, vec na republickom? postoji izvesna maja ivetic, savetnik za prava pacijenata, ali ministarstvo zdravlja ima jedan telefon koji je stalno zauzet.u pitanju je centar za opekotine, plasticnu i rekonstruktivnu hirurgiju, a ni oni nemaju istaknut broj telefona.

Link to comment
da li neko slucajno ima telefon nekog ko se bavi pravima pacijenata, ali ne na gradskom nivou, vec na republickom? postoji izvesna maja ivetic, savetnik za prava pacijenata, ali ministarstvo zdravlja ima jedan telefon koji je stalno zauzet.u pitanju je centar za opekotine, plasticnu i rekonstruktivnu hirurgiju, a ni oni nemaju istaknut broj telefona.
Koliko ja znam, pored te Maje Ivetić (do koje je, naravno, nemoguće doći), svaka zdravstvena ustanova je u obavezi da ima instituciju koja se zove "Pacijentov advokat" (obično jedan pravnik iz zdravstvene ustanove) kome se možeš obratiti vezano za sve što se tiče prava pacijenata. Telefon pacijentovog advokata mora biti vidno istaknut na različitim mestima u okviru zdravstvene ustanove, ako toga nema, obrati se rukovodstvu ustanove (najbolje lično) da te upute na istog.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...