Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Crna misa?
:lol:
Ja bih pitao kako se uklanjaju fleke od kozje krvi :meindrugar: :whistle:
'ladna voda dok su jos sveze :iskusniskidacritualnihfleka: -_-
ovo me sad podsetilo na jednu moje koleginicu sa faxa koja je svojevremeno zaboravila na ringli vosak za depilaciju pa je posle ribala celu kuhinju od toga sto se napravilo.zla sam, ali nisam mogla da odolim. :wub: za mei
:blush:bilo je i ovde nekih flashback-ova juce.lesso, kakva memorija ;-), :wub: za tebe.
Link to comment
Neka dobra i jeftina škola stranih jezika u reonu Banovog Brda ili Fontane?Znam za Institut, al imam utisak da su malo precenjeni.Ostalo? Iskustva?
Cuo sam dva pozitivna iskustva sa nemackim u skoli St. Nicolas (ili tako nekako), ali ne iz NBG ispostave. Postoji ta skola u trznom centru preko puta carine (i preko puta Fontane).E da, i nemam pojma da li je jeftina.
Link to comment
prosula sam posudicu rastopljenog voska po kuhinji. glavne naslage sam sastrugala nozem, medjutim ima hiljadu malih kapljica rasprsenih po podu. kako/cime efikasno ukloniti ohladjeni vosak sa poda? :ph34r:
Stavi preko njih čist papir iz skolske sveske, pa prepeglaj solidno zagrejanom peglom. Ponovi to nekoliko puta, menjajući papir, dok sve fleke ne iščeznu. Meni je to uspelo na itisonu. /Ne znam od čega ti je pod ili čim je prekriven/.
Link to comment

hvala na savetu :).edit:(preostala je jos po koja kapljica na kuhinjskim elementima, prorezima. svaki dan otkrijem po neku novu, ufff...one su mali problem, mora da se riba...)

Edited by mei
Link to comment
kad smo vec kod shengena i viza...da li sa shengen vizom na moze da se udje u svajcarsku? a sa carte de s?jour ? ili sa recepisse de carte de s?jour?
Sa šengen vizom, ne može.Sa Carte de sejour, može.Sa recepisse de carte de sejour, ne može.
Link to comment
jel ima neko dugme na youtube za repeat? mislim, hocu da on sam pusta again and again and again...
Preporučujem da pitanje postaviš na Računarima. Ne znam koliko ona hakerska banda svraća na ovaj topic. Laički mislim da moraš da downloaduješ klip, pa da ga reprodukuješ u nekom normalnom plejeru. A tamo već ima repeat.
Link to comment
jel ima neko dugme na youtube za repeat? mislim, hocu da on sam pusta again and again and again...
Laički mislim da moraš da downloaduješ klip, pa da ga reprodukuješ u nekom normalnom plejeru. A tamo već ima repeat.
Mislim da je ovo jedini normalan način da se to uradi.Nenormalan način bi bio da se kreira plejlista u koju dodaš svoj video proizvoljan broj puta i klikneš play all, s tim što će svaki put reloadovati stranicu, a ne samo premotati na početak (ovo u principu ima smisla jedino kada puštaš različite klipove) Edited by Dionysos
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...