Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

bilo je u Super Veru nekad.

mi smo to starijem klincu kupili pre 3-4 godine.

 

al nije se baš pokazalo efikasno. njega je smaralo. otvaralo se (ovo je možda bilo i do kvaliteta, nemam pojma).

vratili smo se bili kratko na čičak, pa je srećom brzo posle toga naučio pertlanje.

Link to comment
2 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

@namenski da ne znaš gde ovako nešto mođe da se nađe u srbiji za pristojnu kintu -500€

Ne znam, ali mogu da se raspitam.

Do koje duzine bi gadjao?

Link to comment
1 minute ago, namenski said:

Ne znam, ali mogu da se raspitam.

Do koje duzine bi gadjao?

malo je kompleksnija priča

 

ja o tome nemam pojma, kolega ide u penziju, a već dve godine pravi ozbiljan brod za reku 7-8m, sprcao je boga oca love u to i po njegovim rečima je završio 98% posla. pa bi mi hteli da mu uzmemo nešto što nije ručni sat, msm to je moja ideja pošto sam se ja na sebe prihvatio te akcije. sonare i slične zajebancije ima. ovo znam da nema i da bi mu trebalo al je ovaj sa kp izvan našeg finansijskog dometa

 

‘nači pomoćni čamac za rečni brod, ako može za 400€ i manje

 

naravno svaka ideja za sličnu andromolju za budućeg savakog vuka je dobrodošla

Link to comment
6 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

malo je kompleksnija priča

 

ja o tome nemam pojma, kolega ide u penziju, a već dve godine pravi ozbiljan brod za reku 7-8m, sprcao je boga oca love u to i po njegovim rečima je završio 98% posla. pa bi mi hteli da mu uzmemo nešto što nije ručni sat, msm to je moja ideja pošto sam se ja na sebe prihvatio te akcije. sonare i slične zajebancije ima. ovo znam da nema i da bi mu trebalo al je ovaj sa kp izvan našeg finansijskog dometa

 

‘nači pomoćni čamac za rečni brod, ako može za 400€ i manje

 

naravno svaka ideja za sličnu andromolju za budućeg savakog vuka je dobrodošla

Ima da se nadju mali, 2 osobe, bez motora, ali ozbiljni, ne one plazne igracke, mada i oni za te pare tesko, obaska sto su kod nas, Srbija i CG relativno retki.

Preko toga, osudjujetetm coveka na kupovinu motora.

Sve u svemu, za te pare - ne zameri na savetu - zaboravi.

Za te pare, recimo, mozete da mu kupite pristojan dvogled sa daljinomerom, kvalitetan brodski reflektor, sve coveku na vodi potrebne, korisne andrmolje...

Edited by namenski
  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

malo je kompleksnija priča

 

ja o tome nemam pojma, kolega ide u penziju, a već dve godine pravi ozbiljan brod za reku 7-8m, sprcao je boga oca love u to i po njegovim rečima je završio 98% posla. pa bi mi hteli da mu uzmemo nešto što nije ručni sat, msm to je moja ideja pošto sam se ja na sebe prihvatio te akcije. sonare i slične zajebancije ima. ovo znam da nema i da bi mu trebalo al je ovaj sa kp izvan našeg finansijskog dometa

 

‘nači pomoćni čamac za rečni brod, ako može za 400€ i manje

 

naravno svaka ideja za sličnu andromolju za budućeg savakog vuka je dobrodošla

 

mislim da za te pare mozes naci samo polovan sport gumenjak oko 3.5 m, sve novo su nabudzili do 1000 eura. ja imam 3.5 metara ali je najbolja duzina za pomocni camac sto ce da se koristi negde oko 4.2 m

ako je bas za pomocni, kao prva pomoc, onda pretpostavljam da ima i manja dimenzija, da je camac nov, nisam dugo pratio

znam samo da mi je ta moja duzina bila uvek negde oko 1K

pomocni motor je bolja varijanta, 3.5 konja, iste pare, za odnos polovan/nov

izvini ako sve planiras novo, ja sam dobro prosao sa polovnim, skoro novim, takvi pokloni nisu bas jeftini

  • Hvala 1
Link to comment

@kud u maglu Simoviću mada, ako covek misli da se izistinski preseli na vodu, i leti i zimi po svakoj klimi, ponajbolje mu je da mu nabavite:

Untrciger-001.jpg

 

Untrciger-002.jpg

 

Par ovakvih kaubojskihtm унтрцигера, onih iz jednog dela koji imaju poklopac, шлиц i pozadi...

To ce da mu vise vredi nego svi sonari, radari, GPS-ovi...:nobles:

  • Haha 2
Link to comment

malo je preintimno

 

vidim ovi dvogledi imaju širok dijapazon cena, valjda ćemo se nekako ubudžiti

 

samo da u edim kolege tradicionaliste

 

jebao ih sat

 

e

a šta ima još od neke specifične brodske opreme, a da je onako hoh

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...