Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

radio sam sa tim nekad. obeležavao sam kuda idu kablovi iz trafostanice. pločice su bile aluminijumske. nikada nisam uspeo da fiksiram "medium force" i da slova budu u liniji.

Link to comment
49 minutes ago, gospa buba said:

svejedno zelim :lolol:

 

Ajde modernizuj se :sleep:, evo ti 1 naucnickitm, kakva macola, kakvi bakraci...

 

 

2 hours ago, djordje geprat said:

radio sam sa tim nekad. obeležavao sam kuda idu kablovi iz trafostanice. pločice su bile aluminijumske. nikada nisam uspeo da fiksiram "medium force" i da slova budu u liniji.

I da se gosn Djordje malo azurira :) 

 

 

Link to comment
1 hour ago, foto said:

E @namenski, kako se zvalo ovo sto Velja pominje? Lepljiva plasticna traka u boji u koju se utiskuju/istiskuju slova tako da ostane beli trag?

:D 

I, koliko se secam, bilo neke odvratne svetlo plave boje, nazubljen tocak sa slovima, brojevima i nesto simbola na njemu, pa cak-cak, obarac k'o na nedajboze pistolju...

Ne znam, a da me ubijes ne mogu da se setim cak ni narodnogtm naziva, ako ga je uopste bilo...

Proizvodjac je bila neka - cini mi se - nemacka firma od ugleda, ali...

 

Quote

Bilo jako popularno nekih 70tih ali se cuvalo i stedelo kao oci u glavi. 

Zadrzalo se i duze koliko se secam, najgore mi je sto sam dugo cuvao jedan primerak za neki svoj muzej industrijske arheologije, u svim tumbanjima sam mu izgubio trag, verovatno cami u nekoj kutiji i ceka neko arheolosko iskopavanje...

Link to comment
E [mention=9707]namenski[/mention], kako se zvalo ovo sto Velja pominje? Lepljiva plasticna traka u boji u koju se utiskuju/istiskuju slova tako da ostane beli trag?

Bilo jako popularno nekih 70tih ali se cuvalo i stedelo kao oci u glavi. 

Evo ga jebo ga ja!

Jedva nađoh na Aliju

€ 6,01 10%OFF | Motex E101 3D Embossing Manual Label Maker DIY Hand Decorative Tape Manual Typewriter for 9mm Embossing Label Tapes

https://s.click.aliexpress.com/e/dFtDthCG

 

Embossing Manual Label Maker

 

... Shiit has hit the fan...

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...