Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Propadaju oni odavno :(

Mislim da nemaju vise radnju u Delti, nemaju ni u Rajicevoj. Nemam ideju gde im je ostala radnja, ali ih ima jos valjda desetak (a bilo ih je skoro 50 nekad)

Link to comment

Upravo sam izgubio mobilni telefon. Ujutru idem do VIpa da blokiram broj.

Šta da kupim za maksimalno 150 evra, jer ne verujem da mogu da sakupim više od toga.

Link to comment
  • 3 weeks later...

gde da kupim bezbol loptu? ovo moje kuče neće da pusti tenisku kada je bacim pa on dotrči do mene i zajebava me. bezbolku bi mogao da uhvati ali bih mogao da je otmem bez problema.

Link to comment

hvala. ove skupe ne dolaze u obzir. kada sam ženi rekao 199 RSD + poštarina reče da bi mi pametnije bilo da ga naučim da donese i da mi a ne da se natežem s njim. videću.

 

hvala, još jednom.

Link to comment
4 hours ago, djordje geprat said:

hvala. ove skupe ne dolaze u obzir. kada sam ženi rekao 199 RSD + poštarina reče da bi mi pametnije bilo da ga naučim da donese i da mi a ne da se natežem s njim. videću.

 

hvala, još jednom.

 

ali on voli da se nateže, zato ti i donosi, da bi se igrao sa tobom.

 

hint: Drži pri sebi još jednu loptu, ali da on ne vidi. Kad dođe na metar od tebe sa loptom u zubima, ti izvadi iz džepa tu drugu loptu. On će pljunuti ovu što je doneo, da bi se kidisao na ovu što ti je u ruci, a ti tu baci... i tako u krug. ne pokazuj prerano drugu loptu, nego tek kad je on dođe do tebe. I povremeno mu učini plezir pa se nadvlači sa njim. To pali kod mog kučeta, možda uspe sa tvojim.

Link to comment
12 hours ago, Frile said:

 

ali on voli da se nateže, zato ti i donosi, da bi se igrao sa tobom.

 

hint: Drži pri sebi još jednu loptu, ali da on ne vidi. Kad dođe na metar od tebe sa loptom u zubima, ti izvadi iz džepa tu drugu loptu. On će pljunuti ovu što je doneo, da bi se kidisao na ovu što ti je u ruci, a ti tu baci... i tako u krug. ne pokazuj prerano drugu loptu, nego tek kad je on dođe do tebe. I povremeno mu učini plezir pa se nadvlači sa njim. To pali kod mog kučeta, možda uspe sa tvojim.

 

 

ovo sam ja radila sa mojom kujom i stapom koji joj bacam u Dunav

ali sad vise ne pali jer nece da donese drugi stap,posebno ako je manji/laksi..hoce samo originalni :D a njega nece da pusti

a moze biti da ima veze i sa godinama jer joj je generalno opao entuzijazam za donosenjem stapa..ranije je mogla satima da ga donosi a sada jedna nekoliko puta i dosadi joj ..

Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...