Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

  • 5 weeks later...

Predmet želje: Šolja za kafu sa silikonskim/gumenim dnom.  Na prošlom poslu sam imao šolju (koju sam tamo zatekao) koja je imala gumeno dno, standardna cilindrična šolja, oko 3 deci zapremine, ali gumeno/silikonsko dno je bilo prava stvar, nečujno, plus ne kliza se... kad sam odlazio odatle zaboravio sam da je spakujem ;) i to sam kasno primetio :sad: Od tada (3 godine) tražim sličnu, tražim po prodavnicama, tražim po oglasima al ništa <_< 

Pre neki dan mi koleginica reče da ima neke šolje za fensi kafe obložene silikonskim slojem kao rukohvatom, ali to me ne zanima, baš tražim silikonsko dno...  Any ideas? :)

Link to comment
1 hour ago, Max Morlock said:

Predmet želje: Šolja za kafu sa silikonskim/gumenim dnom.  Na prošlom poslu sam imao šolju (koju sam tamo zatekao) koja je imala gumeno dno, standardna cilindrična šolja, oko 3 deci zapremine, ali gumeno/silikonsko dno je bilo prava stvar, nečujno, plus ne kliza se... kad sam odlazio odatle zaboravio sam da je spakujem ;) i to sam kasno primetio :sad: Od tada (3 godine) tražim sličnu, tražim po prodavnicama, tražim po oglasima al ništa <_< 

Pre neki dan mi koleginica reče da ima neke šolje za fensi kafe obložene silikonskim slojem kao rukohvatom, ali to me ne zanima, baš tražim silikonsko dno...  Any ideas? :)

https://www.homeplus.rs/solja-bk09-dim-9x11-cm

 

:fantom:

Link to comment

Hvala braćo i sestre :cool:  Siguran sam da sam tražio na Aliju, svašta sam odatle poručio, nije mi jasno kako sam uspeo da ne pronađem ove šolje :D

 

EDIT: Sad tek provalih, u pitanju je AliBaba, tu nikad nisam ni gledao... a na AliExpress-u zaista i nema šolja koje tražim... :(

 

Ova iz HomePlus-a mi je malo... hm... zapravo lepa je, ali su mi te sa užim dnom nekako nesigurne za suživot na radnom stolu :p  ...mada, cena je stvarno simbolična, pa je možda uzmem za prvu pomoć :lol:

Edited by Max Morlock
Link to comment
1 hour ago, Max Morlock said:

 

Ova iz HomePlus-a mi je malo... hm... zapravo lepa je, ali su mi te sa užim dnom nekako nesigurne za suživot na radnom stolu :p  ...mada, cena je stvarno simbolična, pa je možda uzmem za prvu pomoć :lol:

a ti uzni glinu i silikon pa si napravi odgovarajuću

 

:ss1:

Link to comment

Jbg... Alibaba u fazonu:

Min. Order

1000 Pieces

:isuse:

One razne za poneti su od kartona, nečeg sličnog, čak i one na NIS pumpama, plus imaju silikon sa strane, kao za držanje, a ne dole na dnu...

Otvoreno i dalje pa ako neko vidi / naleti, nek dojavi... Klasičan dizajn, kao slovo "u"

Sent from my SM-N950F using controlled substances...

Link to comment

Gde se kupuje zaštita za sunce za auto u Beogradu? One kao mrežice koje se zakače iznutra na prozor...ima li toga po većim pumpama generalno?

Link to comment
Na benzinskim pumpama ni benzin ne treba kupovati.
 
Prodavnice auto-delova/opreme. Recimo
Izguglala sam i ja taj sajt, ali treba nam fizička prodavnica i to - sutra :D pre nego što roditelji krenu na put. Moji zapravo imaju dva komada *negde* u kući, ali ne uspevaju da ih pronađu.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...