Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Treba ti malo krupnije mlevena. 

Ja kad sam meljem bude neujednačeno. Ima taj deo ispod noževa koji je skroz sitan, kao puder. On će završiti na dnu šoljice. Kad kupim mlevenu za moka pot skoro da ništa ne ostaje dole. 

 

Može I od obične da se skuva, naravno. 

Edited by nisam ja
Link to comment

Ja koristim ovu, 

 

original.jpg

 

Bilo koja koja na ambalaži ima i simbol Moka Pot-a , vidi se ovde na slici sa leve strane.

Donose iz Mađarske i prodaju na pijaci, 230 din 250 grama.

 

Edited by Pegin
Link to comment

Naručila sam Bialetti

http://javacoffee.rs/oprema/moka-pot.html

 

Neću ga prati, hvala Zorge,pojma nisam imala da ne treba

 

Nek ide život. Bio je hitan slučaj, ne mogu da pijem tusku kafu u posljednje vrijeme, ne mogu svako jutro da jurcam u kafić po šot.

 

Ako naiđem na spravicu i kod Kineza a da je par stotina dinara, uzeću, pa ću da poredim. Svakako i trebaju dvije, živim dvostruki život.

Edited by morgana
Link to comment
13 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

:sad:

 

naručio i ja kod njih. al su me zvali i rekli da nemaju taj koji sam tražio(isti model). posle sam otkazao narudžbu i vratio se staroj dobroj turskoj

 

možda su u međuvremenu dobili. ja sam naručivao od njih polovinom novembra

 

fuck! javiću ishod.

Link to comment
43 minutes ago, Jumanji said:
5 hours ago, Ras said:
Sve za kucu pokazuje status rasprodato, sto ukazuje da je neko mozda prestao da ih uvozi.

A nemam pojma, jel su oni neko merilo ima li ili nema necega na trzistu?

 

Nisu nikakvo merilo, nego trag da su se ovi uređaji prodavali kod nas i to po ceni koja je bila pristupačna, odnosno jednaka svetskim.

 

Edit: I ova cena po kojoj je morgana naručila je korektna.

Edited by Ras
Link to comment

pazi samo da ne ostavis da prekuva, cim pocne tiho da krklja vec je blizu, naculi usi. 

najbolji je ubedljivo onaj prvijenac koji izlazi prvi gore, ako si bas hard core aficionado onda to odvojis odmah u zagrejanu sa debelim zidovima italijansku soljicu i samo to pijes.

taj je najkvalitetnija moguca kafa.

 

Link to comment

@morgana preporucujem ti ako ne moze da svratis a ti pozovi Koffein, postoje na 2 mesta u gradu, pa ih pitaj za Bialetti, usput ako si tamo popij kafu njihovu, obozavam je

 

https://www.facebook.com/koffein.belgrade/

 

Moja moka pot je kupljena u Maxiju u pakovanju sa 2x250g Lavazze kafe i super me sluzi i posle godinu i po dana, a kostala je 2.300... tirkizne boje, imaju i dalje u prodaji

 

a48fb797446bed5e614a545497094851.jpg&key=039c8563c999b056309eb4a8c6a7c73caf809a138ca0f352f2cddbacfd7ed4cc

 

 

Link to comment
9 hours ago, morgana said:

Gdje da kupim pristojan moka pot za pristojne pare?

Po ko zna koji put pisem....

Coincasa u delta sitiju.Mislim da ima u 3 velicine....

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...