Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

1 hour ago, KnightLore said:

Traži na netu sportsku ili neoprensku traku za naočare. Najviše ih koriste biciklisti. 

 

Ima dosta oglasa, robu šalju i poštom. 

 

 

e to,hvala :thumbsup:..nisam imala pojma kako da trazim ,super

Link to comment
jel ima uopste negde da se kupi i gde se to trazi neka kao traka koja drzi naocare na glavi,onako da ide preko potiljka kao sto nose sportisti i sl da im ne spadaju naocare?
Zar nema tog po svim radnjama gde se prodaju naočare? Ja sam u jednoj takvoj kupila pre n godina.

Znate li gde se mogu kupiti oni plastični omoti za pasoše? Svratila sam u nekoliko knjižara poput Lagune i Vulkana, kao i u još neke koje prodaju razne papirne i školske dzidzabidze, ali nemaju ih, niti znaju gde bi se to danas moglo naći.
Link to comment

To imaju najpre one starinske knjizare, ima ih i dalje po gradu. Samo su neupadljive. Kao i kopirnice uz SUPove gde se izdaju pasosi. Oni se obicno specijalizuju za sve vezano za dokumenta. 

Link to comment
To imaju najpre one starinske knjizare, ima ih i dalje po gradu. Samo su neupadljive. Kao i kopirnice uz SUPove gde se izdaju pasosi. Oni se obicno specijalizuju za sve vezano za dokumenta. 
Okej, probaću u Knezu u Dereti i ostalim Nelagunama - nisam još išla tuda ove godine, odbija me guzva
Link to comment
18 hours ago, I*m with the pilots said:

Zar nema tog po svim radnjama gde se prodaju naočare? Ja sam u jednoj takvoj kupila pre n godina.

Znate li gde se mogu kupiti oni plastični omoti za pasoše? Svratila sam u nekoliko knjižara poput Lagune i Vulkana, kao i u još neke koje prodaju razne papirne i školske dzidzabidze, ali nemaju ih, niti znaju gde bi se to danas moglo naći.

ja sam bio pazario na pijaci jer sam brzo ofucao pasoš, međutim brzo sam odustao od omota jer su svi graničari vadili pasoć iz njega i tako ga lomili još više

Link to comment
4 minutes ago, I*m with the pilots said:
17 hours ago, Timmy said:
To imaju najpre one starinske knjizare, ima ih i dalje po gradu. Samo su neupadljive. Kao i kopirnice uz SUPove gde se izdaju pasosi. Oni se obicno specijalizuju za sve vezano za dokumenta. 

Okej, probaću u Knezu u Dereti i ostalim Nelagunama - nisam još išla tuda ove godine, odbija me guzva

 

Timmy, ako dobro razumem, pod starinskim očito misli na knjižare sa jačim asortimanom drugih stvari sem knjiga, poput rahmetli Šumadije. Dereta je lepa knjižara, ali pre svega baš za knjige. Bolje je da, bar u tom kraju, ciljaš ono što je ostalo od Savremene u Vasinoj, ili knjižaru levo od Lagune u Mariottu na početku iste ulice. Stariji svet se i danas poprilično brecne kada mu objasniš da u knjižari koja ima pre svega beletristiku i udžbenike ne mogu dobiti i pečatni vosak u štapićima, rođendanske svećice,  balone, foto-tapete i kanap u klubadima. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...