Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

 

Ako nije u pitanju studijski snimljena muzika, već govor ili nešto slično, možda ti je jednostavnije da samo nasnimiš preko mikrofona nakačenog na računar.

 

koliko se sećam kad sam nešto davno slično pokušavao, treba ti bilo koji kasetni dek koji ima audio izlaze, najčešće onaj dupli, crveni i beli. I treba ti kablić,

s jedne strane ti činčevi (crveni i beli muški) a sa druge 3.5 mm za Audio Line in na računaru. Posle ide softverski tj. nek program koji snima sa Line in-a

 

edit: E, da :), ne znam gde ima se kupi, al verovatno mož da nadješ polovnih

Edited by Garnirung
Link to comment
10 hours ago, Garnirung said:

 

Ako nije u pitanju studijski snimljena muzika, već govor ili nešto slično, možda ti je jednostavnije da samo nasnimiš preko mikrofona nakačenog na računar.

 

koliko se sećam kad sam nešto davno slično pokušavao, treba ti bilo koji kasetni dek koji ima audio izlaze, najčešće onaj dupli, crveni i beli. I treba ti kablić,

s jedne strane ti činčevi (crveni i beli muški) a sa druge 3.5 mm za Audio Line in na računaru. Posle ide softverski tj. nek program koji snima sa Line in-a

 

edit: E, da :), ne znam gde ima se kupi, al verovatno mož da nadješ polovnih

Koristio sam i ja davno tu metodu prebacivanja, ali negde mi se zaturio kasetofon, a ovo mi izgleda kao baš ono elegantan i brz način. Tako da, ukoliko neko ima informaciju gde u Beogradu može da se pazari  ovakvo čedo, neka slobodno ostavi ovde info ... Hvala unapred ...

Link to comment
19 hours ago, stoka said:

Koristio sam i ja davno tu metodu prebacivanja, ali negde mi se zaturio kasetofon, a ovo mi izgleda kao baš ono elegantan i brz način. Tako da, ukoliko neko ima informaciju gde u Beogradu može da se pazari  ovakvo čedo, neka slobodno ostavi ovde info ... Hvala unapred ...

 

Jesi li probao da potražiš na KP?

 

Ukoliko se odlučiš za konvencionalnu varijantu, imam parkiran dek koji je radio poslednji put kada je korišćen, pa mogu da ti pozajmim.

 

Edited by Ras
Link to comment
  • 1 month later...
7 minutes ago, gospa buba said:

a jel su ti shto idu u shtampache upotrebljivi zashkolu? treba da neshto osvetljavaju vezbe radi, analogno :unsure:

sent from bubamoto
 

pa niste se odmah izrazili

 

evo ovo je ono što vam treba

http://zoomfoto.rs/fomaspeed-n311-13x18cm-25-foto-papir

 

rekao bih da je najjeftiniji. foto papir foma, mađari, fekete feher

 

ima još i ilford ovde, sve su papiri za crno belu fotografiju. ono, prodaju se u crnoj kesi, ne otvarati van mračne komore i tako to

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Gde da nađem platneni deo za Gimi kolica za pijacu? Da li to ima da se kupi gotovo, kao rezervni deo?

Ovo platno je dotrajalo, hoću novo. Istovremeno ovo je i ideja za mini biznis za one koji umeju da šiju, pa neka ubace u asortiman.

Edited by halloween
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...