Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Da li u ovoj nesrećnoj zemlji postoji zastupnik za sportsku opremu Mizzuno i ko je to? Godinama nisam video ni u jednoj radnji. Nekođ imadoh patike tog proizvođača i do dana današnjeg nisam ništa udobnije, lakše i dugotrajnije obuo.
Nekad je bila radnja na početku Bulevara (početak = pre Vuka) sa desne strane kada se ide od centra , medjutim mislim da su im patike bile preskupe i da su verovatno već davno zatvoreni. Sećam se da sam ih tražio dok sam trenirao odbojku i to je bilo jedino mesta za kupovinu.
Link to comment
Gde imaju da se kupe one stoličice što liče na hoklice samo što nisu drvene. Znači ono, dve ukrštene šipke, a između "sedište" (bitno je da može da se skupi). Znam da na buvljaku verovatno ima drvenih kod onog što prodaje sve od drveta, ali ja bih nešto laganije.
Imaš u Alekse Nenadovića, pre kafane Lovac onu radnju što prodaje opremu za lov i ribolov. Tamo imaš te sedeljke.
Link to comment
treba mi ime nekog, bilo kog distributera ovogaD10%20Water%20Cooler.jpgkod nas, tj. u srbiji.nakanjujem se vec dugo da porucim ovo, pa nikako. ne mogu vise da vucem silne flase i pakete vode iz supermarketa, sad mi na primer ponestalo vode, a cesmovaca mi jednostavno ne radi poso. pojma nemam zasto, al tako je. unapred zahvalna.
kasnim malo....imas u metro-u aparate za 3000+ a flase mozes naci u svakom megamarketu...
Link to comment
kasnim malo....imas u metro-u aparate za 3000+ a flase mozes naci u svakom megamarketu...
fala, al ja kupila istoga dana. nego, dobro me podseti, već moram nove balune da poručujem.
Link to comment
Imaš u Alekse Nenadovića, pre kafane Lovac onu radnju što prodaje opremu za lov i ribolov. Tamo imaš te sedeljke.
Jbt, to mi skoro u komšiluku, a ja izlazila ranije sa posla da bih stigla do Pančevca i one pijačice ispod :D. Dobro, možda će nekome drugo biti od koristi :).
Link to comment
Fala, valjda imau ispostavu u NS?
neimadu ispostavu ni u bgd, a kamol' u novome. vozadu se na mentalnoj reomi.ako ti nije hica, probaj telefonskim putom, al' sam skepticKa. ako je, pak, hica, osedlaj kulasa do prasnjave vukojebine zvane pp ada huja; ondak sarmiraj zrelu a debelu radenicu, e da biste pregledali ponudu i iscupali kutije koje ti trebaju. da su nove - jesu.
Imaš u Alekse Nenadovića, pre kafane Lovac onu radnju što prodaje opremu za lov i ribolov. Tamo imaš te sedeljke.
to je prodavnica lovackog & ribolovackog saveza. solidna firma. svaka cast tresku 'de je se seti. ali, zar nije nekad bila u njegosevoj, par desetina metara od te rasksnice, u pravcu pijace?poz
Link to comment
...ondak sarmiraj zrelu a debelu radenicu, e da biste pregledali ponudu i iscupali kutije koje ti trebaju. da su nove - jesu.
Ne treba. Sarmirao ja vec jednu divnu, finu i mnogo blizu meni i sredio problem...Hvala, ipak...
Link to comment
fala, al ja kupila istoga dana. nego, dobro me podseti, već moram nove balune da poručujem.
i da znas, moze i pivo da se ladi....ispraznis balon, napunis pivom i vratis....samo sto se sve isprskas dok vracas balon tako da je najbolje da se to radi na terasi, u kupatilu ili da poredjas zedne pivopije u krug oko spravice dok menjas balon....
Link to comment

Da li neko zna da li se kod optičara mogu naći naočare s dioptrijom, ono što su nekad (dok sam gledao NBA) koristili košarkaši tokom utakmice i ako znate, kolika je cena?Oslepeh na basketu bez cvikera/sočiva.

Link to comment

'ajd ovde da priupitam. Trebalo bi da dobijem slovenački šengen na godinu dana, od kojih 90 dana mogu da boravim u Sloveniji. E sad, sa tom vizom mogu nesmetano da ulazim/boravim u druge šengen zemlje ? Da li u tih dobijenih 90 dana ulaze i ti dani u šengen zoni, ali u drugo državi ?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...