Jump to content
Sign in to follow this  
mandingo

Olimpijada za masturbatore/ke

Recommended Posts

mandingo
Ne znam zasto mislis da je Kina toliko jaka. Igraju kuci i aktuelne su sampionke, ali pale su one od Atine. E sad, najbolje bi bilo da su nase nekako izvukle drugo mesto, pa otisle na Amerikanke/Japanke/Poljakinje.
Mmm.. Saori Kimura/Ana Baranska. :wub: :wub: :wub: za obe. Mislim da je freak u pravu, osim Brazila, mozemo protiv svih. Mada, za sada, igramo dosta lose. Valjda ce se devojke trgnuti.

nbg4ever
Mmm.. Saori Kimura/Ana Baranska. :wub: :wub: :wub: za obe.
A Skowronska??? <_<

freakns
A Skowronska??? <_<
mrnjau! najjaca, ali najjaca! tj iza Jaqueline Carvalho :wub:

mandingo
A Skowronska??? <_<
Extra. Pola od Poljakinja su gromovi, spomenuo sam Baransku po random principu. Impresioniranje tom Brazilkom (freak) nikad necu razumeti... meni se nikad nije posebno dopadala. Inace, teacher bi jos mogao da otvori neki "Olimpijada za mastrubatore/ke" topic. :rolleyes: Edited by mandingo

nbg4ever

Zbog nje sam i otisao na utakmicu Srbija - Poljska pre olimpijade i iskusno se pozicionirao u trecem redu iza dela gde se zagrevaju rezervne igracice. Na zalost Kasja je bila u prvoj postavi, ali su se Baranska i drugarice joj dobra dva sata istezale, protezale, guzile, ljubile, milovale,... :naughty: :D

mandingo

Opa... jos 1 ovakav erotski post i popicemo split samo tako, taman 1 privatni kutak za nas entuzijaste . Ajde freak, ispricaj onu kad si u NS-u gledao Kubance... :D

freakns
Extra. Pola od Poljakinja su gromovi, spomenuo sam Baransku po random principu. Impresioniranje tom Brazilkom (freak) nikad necu razumeti... meni se nikad nije posebno dopadala.
pa to tako kada se lozis na Podolsku, nije ni cudo sto ti Carvalho nije grom riba <_<

Biohemija

a mogao bi i neko da obogati ovaj plemeniti topić prigodnim fotkama.samo bez kineskinja moliću <_<

mandingo

Skowronska. Katarzyna-Skowronska.jpg Baranska odkrycie.jpg

freakns
565490-1278-in.jpg======volley.wwc07.m04.braper.carvalho480a.jpg=====xin_19110309214955426738150.jpgJaqueline Carvalho, jeli

t-mac

ocigledno da mandiNgo nema ukusa, sto se amoze reci za freakov izbor :lol:edit:zaboravi n :D

Edited by t-mac

freakns

kada smo kod odbojkasica, jeli:Zed_Stars-Femmes_02628.jpg

mandingo

Picinini. :wub:

Schmeling

Samo da podsetim:xin_311102221025770291993.jpg1109881065Piccinini.jpgEdit: jbt preteche me freak

Edited by Schmeling

Dorando Pietri

Allison Stokke se nije kvalifikovala :mad:allison-stokke01.jpg764_sy070601026.jpg

Sign in to follow this  

• Create New...