Jump to content
IGNORED

Pariz


Indy

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Koja je ~cena povratne buske karte od Bovea do Pariza? Da li to mora da se uzme unapred kod Wizza sad? Drug bi trebalo da putuje uskoro i rece da je na sajtu dosao do kontradiktornih informacija glede cene prevoza.(Ja sam isla 2009. Ryanairom iz Bratislave i nisam morala nista unapred da uzimam, vec na licu mesta i cena je bila 15e po pravcu, svejedno da li odmah povratna ili ne.)

Edited by I*m with the pilots
Link to comment
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

hvala. fleksibilan, jeftino a dobro :) . u principu 4* a moze i manje. nego se nesto iskomplikovalo, tako da cu izgleda imati malo vremena za rezervaciju, a onda tesko da cu moci mnogo da biram.

Link to comment

Sad sam bacila pogled na topik od početka. Ladno Kurdi voli Le Fumoir. Kako ja volim da sednem za šank tamo. 2BorrisTo u vezi sa tim Crnogorcem i bato muševima. Pre jedno deset i više godina neki ljakse se pojavio u mom selu u Boki, onako čupav, Sejo Kalač stil. Sa nekim kabriom, ne pamtim ja šta je u pitanju. Hteo da se druži sa nama, a nama bio sav smešan. Ispostavi se da je haver prevezao vodom jedan bateau mouche od Pariza do Tivta vodenim putem. To je trajalo više od mesec dana jer je uz mediteransku obalu vozio samo kad je oseka i kad nema talasa. Izvesni Rade. Posle sam se ja preselila ovde i čujem da je taj Rade stvarno gazda™ ovde. Ta priča preko tasta. Nisam išla da mu se javim. :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...