Jump to content
IGNORED

Pariz


Indy

Recommended Posts

sad sam se prisetila jos dva koja mozes da probas.hotel du marais bistrot, mozes da probas na mejl hotelmarais@voila.fr, trebalo bi da je oko 30 eura soba bez tusa.ovaj je bas ako zelis da budes u centru centra, bez obzira na sve. tusiranje je oko 2e, ali si u srcu marea, dole imas bistro, noaset i kroasan za 1.5 e, gazdarica se preliva preko barske stolice, utisci predivni, ali udobnost jedva dvojka.romantika na delu. za pet dana ti nece smetati par mana i nedostataka, lokacija je odlicna, doduse nocu nema bas puno ljudi, ali to i nije bitno, latinska cetvrt na pet minuta. ne znam sta kazu ppparizani, za pet dana bih ipak pucala na ovaj, iako je solar kvalitetniji.

Link to comment
  • 5 weeks later...

Čudna je ova is Solara, kaže da pošaljem broj kartice da konfirmam rezervaciju, a ja ono, nekak, baš ne bi slao da mi ne bi sluučajno naplatilo prije nek što dođem, pa odvratim emajlom da se dogovorimo, ali Sylvie ko da je u crnu zemlju propala. unsure.gif

Link to comment

Meni je Sylvie ljubazno odgovorila da su full u periodu 21-28 septembar i preporučila neki Saphir hotel u komšiluku. I oni me ispalili i na kraju uspem da rezervišem u nekom Hotel de Blois.Sad da mi Luba kaže da je isti govno pa da se ubijem.evo ja ću da kažem da je govno, nakon što su mi najpre prihvatili rezervaciju etc, sad poslali mail da je ''annulee'' jer je ''chambre non disponible''jebote..

Edited by Valkyrie
Link to comment
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Odo sjutra. U nedjelju večera kod Procopia, izgleda privlačno. Jedva čekam. leprocope.jpgIzgleda da se zanimljiva raja skupljaju. Fondé en 1686 par Francesco Procopio dei Coltelli, des figures emblématiques comme Voltaire, Danton, Robespierre, Marat, Louie Roi ou Benjamin Franklin côtoyaient ce lieu prestigieux.

Link to comment
Jab opet u Pariz. Uh kakva varoš.
Совјетски грађанин 1: ал' ми се опет иде у ПаризСовјетски грађанин 2: ајде... а кад си ти то па био у Паризу?Совјетски грађанин 1: погрешно си схватио. и јуче ми се ишло.
Link to comment
Совјетски грађанин 1: ал' ми се опет иде у ПаризСовјетски грађанин 2: ајде... а кад си ти то па био у Паризу?Совјетски грађанин 1: погрешно си схватио. и јуче ми се ишло.
laugh.gif
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...