Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

Skinite lost.s04e00.past.present.and.future.real.repack.hdtv.xvid-xor.
done, thx :thumbsup:

Ozivljavanje i beg Naomi su bezveze...osim ako se ne ispostavi da su spasioci neka "genetski modifikovana" ekipa :P

pa nismo videli da je bas umrEla :P

Link to comment
Meni se svidja epizoda cool.gif

Kao sto sam ocekivao, ova sezona (tacnije, za sada samo 8 epizoda :( ) ce biti o "spasiocima", plus flash forward detalji.Saznali smo koliko ih je pobeglo s' ostrva. Da su zbog price postali celebrities, ali i da su pukli zbog toga. Cinjenica da detektiv ispituje Harlija za Ana-Lusiju, i da li je uopste poznaje, pokazuje da nisu ispricali citavu pricu... a pretpostavljam da su ih gledali kao cudake nakon prvih detalja.Naravno najbolji delovi su Harlijevi "i see dead people" tripovi sa Carlijem, a odlican je i tip koji mu je dosao u posetu.Ozivljavanje i beg Naomi su bezveze...osim ako se ne ispostavi da su spasioci neka "genetski modifikovana" ekipa :P

Jel sad moze vec bez spojler tagova?Hm, da li su pukli samo zbog toga sto su postali selebriti?Ne bih rekao, mislim da je to manje bitan detalj...Pitanje je kako su otisli, koga i zasto su ostavili?I meni je malo bezveze to sa Naomi, ali setimo se sta je sve samo Lok preziveo, pa Rouz koja je ozdravila na ostrvu, Mikail...Rane definitivno drugacije zarastaju tamo... :)
Link to comment

Ja ne otvaram temu dok ne odgledam epizodu, ali ako se neko zaleti, jos dan-dva mozda mogu spoileri.

Hm, da li su pukli samo zbog toga sto su postali selebriti?Ne bih rekao, mislim da je to manje bitan detalj...Pitanje je kako su otisli, koga i zasto su ostavili?
Mozda nisam najsrecnije formulisao, mislio sam na Dzekovu pricu kako ga proganjaju novinari, i da mu je dosta, razmislja da pusti bradu (to smo videli :P ) U svakom slucaju, medijski je ispracen njihov povratak...ali policija ne zna detalje.I da, Harli i Dzek bili u razlicitim ekipama za odlazak...ocigledno se i tu svasta desavalo :wicked:

Link to comment
I meni je malo bezveze to sa Naomi, ali setimo se sta je sve samo Lok preziveo, pa Rouz koja je ozdravila na ostrvu, Mikail...Rane definitivno drugacije zarastaju tamo... :)
a mozda je noz promasio vitalne organe, pa je umrla od krvarenja, eventually :unsure:
ima li sta zanimljivo u tom s04e00?ili samo retrospektiva III serijala
retrospektiva cele price, naravno sa najvise elemenata iz 3. sezone
Link to comment
ima li sta zanimljivo u tom s04e00?ili samo retrospektiva III serijala
Samo retrospektiva. Al meni legla onako fino ... Taman mi malo digla suspense pred pravu ep i podsetila me dobro na sve i svasta, jerbo nisam imala vremena za rekapitulaciju u sopstvenoj izvedbi :wink:

I da, Harli i Dzek bili u razlicitim ekipama za odlazak...ocigledno se i tu svasta desavalo :wicked:

Meni npr nije jasno kud su se metnuli Sun & Jin i sto Desmond ostade sa Jackom? :huh:

Link to comment
a mozda je noz promasio vitalne organe, pa je umrla od krvarenja, eventually :unsure:
Moguce, bar u njenom slucaju...Ali sta cemo sa Lokom i svim ostalima koji su doziveli 'cudotvorni oporavak' na ostrvu?U tome i jeste jedna od kljucnih misterija, sta je ostrvo u stvari i zbog cega je toliko bitno, zasticeno, zasto mnogi hoce da ga se dokopaju? Setimo se i Benove price da niko pre njega nije bio (tesko) bolestan iako starosedeoci imaju ko zna koliko godina. Stvari tamo definitivno malo drugacije funkcionisu...
Link to comment

otkud znamo da starosjedioci imaju ko zna koliko godina?edit: hocu da kazem, mozda ostrvo, jel, vrsi trijazu. premda to ne mijenja bitno mr@kijevu poentumeni je serija super bas zbog ovog nagadjanja :wub:

Edited by morgana
Link to comment
zato sto Richard izgleda isto sada kao kad je Ben bio klinac [minus duga kosa]
Mislim da se tom detalju pridaje previše značaja. Duga kosa = minus dvadeset godina, to je standardna TV praksa. Hteli su istog glumca, nekog za kog znamo da je jedan od Others, a ne da tresnu novog i nepoznatog pa da se samo češemo.Ostrvo ima raznorazne healing properties, ali sumnjam da u njih spada i hyper-rejuvenation.
Link to comment
Mislim da se tom detalju pridaje previše značaja. Duga kosa = minus dvadeset godina, to je standardna TV praksa. Hteli su istog glumca, nekog za kog znamo da je jedan od Others, a ne da tresnu novog i nepoznatog pa da se samo češemo.Ostrvo ima raznorazne healing properties, ali sumnjam da u njih spada i hyper-rejuvenation.
U toj epizodi su nam vrlo jasno stavili do znanja da Ricard Alpert ima mnooogo godina.U Lostu se mnogo paznje pridaje detaljima, tako da im se sigurno ne bi podkrala greska u kojoj Ricard izgleda isto kad je Ben bio dete, i sad kad ima 50-ak godina, razlika je mnogo veca od 20 godina.Uostalom, Ben slavi rodjendan i pita Ricarda: "Ti jos uvek pamtis svoje rodjendane, zar ne?"Tim pitanjem je sve receno, i uopste nema dileme o tome...
Link to comment

u 23e20 'man behind the curtain', ben i dzon dolaze u dzejkobovu kolibu. u jednom momentu dzon pali lampu (mada ga je ben prije ulaska upozorio da to ne radi, jer dzejkob ne voli tehnologiju) i dzejkob popizdi, koliba se trese i sl. i vidi se oko.

Link to comment
ok, relieved. to sam i mislila.... :wink: nadam se da ne zamerate, jer sam ko malo dete sa novom igrackom... some more screen shots..

ko sto rece luba ovo je bio crazy russian I would saybscap0027-1.jpg

Ja sam bio siguran da je Locke, ali vidim da ni na Lostpediji nisu sigurni...A izgleda da sa ludila brojki prelaze na ludilo slova, koja su naravno povezana sa brojevima :)
# While playing horse with Hurley, Jack gets the letters "H" and "O". "H" is the 8th letter of the alphabet and "O" is the 15th - 815# "HO" is the chemical element Holmium. Holmium has been used to create the strongest artificially-generated magnetic fields. * Behind Hurley as he?s freaking out over Abaddon there?s a small sculpture of the letters ?HO? on a shelf. * Hurley mentions Charlie?s ghost showing up in the convenience store right next to the ?Ho Ho?s?. # There's a red drawing with the text "Victory" on the wall at Santa Rosa's. It is visible while Abaddon and Hurley are speaking.# Randy Nations is filming the end of the chase with a camera.
Courtesy of: http://lostpedia.com/wiki/The_Beginning_of_the_End

Edited by goodkat
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...