Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

Kad mu je bilo vreme smorio se posle 5 epizode I sezone.

 

isto. a onda sam otkrila da forum strastveno prati, i postalo mi je zanimljivo. pa sam sela i odgledala od pocetka, uhvatila korak... nikada to necu oprostiti forumu, nikada.

  • +1 1
Link to comment

Konacno krenuo da gledam Lost pre oko metar dana. Kad mu je bilo vreme smorio se posle 5 epizode I sezone. Pri, ovom, drugom pokusaju fino me radila serija do IV sezone, finale III sezone bilo odlicno, ali posle... majko mila, kakve budalastine. Ekipa sa broda, flash forwardi ... Mislim da cu da batalim i ostanem u neznanju.

Btw nema dobrih riba u lostu, odnosno bila bi mira furlan da je malo mladja :)

 

2e1x92b.jpg

 

Hvala na paznji!

 

Jbt ista evi fox

 

0003.jpg

Link to comment

Konacno krenuo da gledam Lost pre oko metar dana. Kad mu je bilo vreme smorio se posle 5 epizode I sezone. Pri, ovom, drugom pokusaju fino me radila serija do IV sezone, finale III sezone bilo odlicno, ali posle... majko mila, kakve budalastine. Ekipa sa broda, flash forwardi ... Mislim da cu da batalim i ostanem u neznanju.

Btw nema dobrih riba u lostu, odnosno bila bi mira furlan da je malo mladja :)

 

2e1x92b.jpg

 

Hvala na paznji!

e blagose tebi.

idi silji organ na britni spirs :fantom:

Link to comment

ti si decko gej.

 

sve su dobre, i kejt i analucija i julieta. i ona crnkinja sto je lok ubio nozem. i masivna pandurka sto glumi u rimu. fakticki je samo odron ona sa stapicima nogama sto glumi u taken upola mladju od sebe.

Edited by ToniAdams
Link to comment

jesti prao kose pa iso na buru? pa i ona latino chihuahua je bolja riba od svinjooke :(

 

edit. e dobro si me podsetio ta bitcharka shannon je solidno parce. 

Edited by precog
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

ti si decko gej.

 

sve su dobre, i kejt i analucija i julieta. i ona crnkinja sto je lok ubio nozem. i masivna pandurka sto glumi u rimu. fakticki je samo odron ona sa stapicima nogama sto glumi u taken upola mladju od sebe.

E btw, kad smo kod riba u lostu, sad kad sam na pola seste sezone:

1. Sarlot

2. Naomi

3. Stjuardesa

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...