Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

da li ima neko osim mene ko vidi slicnost ovde?
mislim da ne ..ipak necemo da preterujemomada bi to moga da bude "Aron" iz buducnosti- naprimer cool.gif
E nećete me navući :PRekao sam sebi da ću sačekati bar prvih 8 epizoda pa ću tek onda da sednem k'o čovek jedan dan da razvalim mozak od lost-a :lol:
ih do tada ce sve moguce teorije da se "ispricaju"
Link to comment

eh. sto se tice arona iz buducnosti, tj vremenskih teorija: producenti su rekli da u seriji nema putovanja kroz vrijeme, kloniranja (sto je bila moja rezervna teorija), nanotehnologije niti dinosaurusa. medjutim, ostaje moguce da vrijeme na ostrvu nije objektivno vrijeme, kakvo mi poznajemo, vec je njegovo trajanje produzeno ili skraceno (ovo bi valjda bila vremenska dilatacija). nego, jel vam lice crnac koji je dosao hugu u posjetu i crnkinja sa turbanom, jedna od othersa, koju je ubio mihael?

Link to comment
eh. sto se tice arona iz buducnosti, tj vremenskih teorija: producenti su rekli da u seriji nema putovanja kroz vrijeme, kloniranja (sto je bila moja rezervna teorija), nanotehnologije niti dinosaurusa.
Takođe su rekli da nije toliko bitno gde je 815 avion pao, koliko kad je pao. To implicira da će nas još zamajavati sa vremenskim rastezanjima, bar onako površno kao u Desmondovim psychic epizodama.Što se tiče "ličenja crnaca", to je poprilično non-PC tema, jer vodi u ono "ma meni su svi oni isti". U konkretnom slučaju, vidi se da oboje imaju tu (valjda) južnoafričku strukturu lica (kao glavni lik one Shaka Zulu serije). To naravno ništa ne znači. Edited by Weenie Pooh
Link to comment
iako vidim da je vecina ovde pristalica "jackov cale je jacob" teorije moja ideja je JACOB JE JACK
... a pošto je Jack sam svoj ćale, tj. putovaće 30 godina u prošlost u poslednjoj sezoni, onda je sve na svom mestu. Jigsaw falling into place...Jacob = Jack's Dad = Jack(ob):PDobra epizoda. Četiri flashbacka različitih likova... Kako se brzo "Spašeni smo, odlazimo sa ostrva" pretvorilo u "Dobrodošli, novi ukućani, u Kolibu Velikog Brata"
Link to comment

nadam se da dzek nije svoj otacnavijam za neko elegantno rjesenje, ukoliko je elegancija u ovoj petljavini uopste mogucaepizoda je bila dobra, motivisala me da malo obnovim lekciju 'djelatnosti hanso fondacije'. svasta tu ima... izmedju ostalog i jedna medicinska ustanova za zbrinjavanje mentalno oboljelih koja gleda na okean

Link to comment

Meni je najinteresantniji detalj bio ghostbuster, njegovo prisutstvo praktično potvrđuje neke ideje o tome ko je Smokey Monster - konglomerat duhova umrlih na ostrvu, ili nešto u tom stilu.Zanimljivo pitanje je i da li Ben stvarno ne zna šta je Smoki?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...