Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

(koliko traje obuka za detektive?)
mi smo danas licitirali, dve-tri godine, mada iskustvo iz homicide-a, shield-a i csi-ja kaze da to moze cim polozis one testove :-)

jedina zamjerka koju imam, ako je bas bas trazim, ide za kejt koja preuzima inicijativu, tj krade nindza komunikator od dzeka i sama krece u potragu za naomi, ali shvatam potrebu da se i kroz njeno nepovjerenje naglasi intragrupni idejni sukob. sta je lok zajebao -svjesno ili nesvjesno - to je pitanje sezonesuper mi je i scena kad hugo, kao carli, bjezi od vode koja siklja iz prozora televizora, dok se sa one strane stakla cereka besmrtni rus. kao kod doni darka, ne znamo jel posizio ili je stvarno ekstrasens, svakakva rjesenja su moguca

kad je kejt u pitanju, mislim da su hteli i da nam zadrze tenziju njenog nepoverenja u dzeka zbog dzulijet.mislim da ce lok zajebo/nezajebo trajati tokom cele sezone, nekako mi je potpora za to sto mu se pridruzuju sojer i hrli, ali ko zna.a za coveka iz vode, nisam sigurna da li je to besmrtni rus. moram da pogledam jos jednom. nekako sam sklona da poverujem da je carli, narocito zbog kasnijeg pojavljivanja. ali je i meni u prvom trenutku zalicio na rusa.mada, on mi se pricinjavao i kod dzejkoba u kuci, jebes ga.

epizoda jeste malo razvucena, ali za jedan uvod u sezonu, kojim se donekle mijenja direkcija price, meni je okscenaristi su rekli istorijsko 'ne' putovanju kroz vrijeme. ili je to jos jedan zez...a jeste primjetili sliku u dzejkobovoj kolibi?meni je mila teorija o kloniranju.
slika je :Hail:verovatno ce uleteti nesto sto nas navodi na kloniranje, posebno ako

san i cin zaista ostanu sa lokom na ostrvu. to mi je jedna od misterija, nekako sam ocekivala da ce san da jurca da rodi bebu u bolnici, ali mozda nisam dobro videla.i sta ce da bude sa rouz i bernardom? njoj ce se vratiti rak ako ode u civilizaciju, jebes ga.

i jos dva pitanja, hrlijev crtez podseca na kraj druge sezone, zar ne?

mada meni zadelovao ovaj padobranac na onog sto je zvao peni da kaze da su locirali ostrvo, pa ih nikad vise nismo videli.

Link to comment

hrli je slikao i bijele medvede u njihovom prirodnom okruzenjuedit: vec moze da se nadje titli nisu bijeli medvedi nego eskimi, znam da je neki polarni pejzaz... tja, samobanovacu se sa topika dok se ne naspavam

Edited by morgana
Link to comment
mi smo danas licitirali, dve-tri godine, mada iskustvo iz homicide-a, shield-a i csi-ja kaze da to moze cim polozis one testove :-)

kad je kejt u pitanju, mislim da su hteli i da nam zadrze tenziju njenog nepoverenja u dzeka zbog dzulijet.mislim da ce lok zajebo/nezajebo trajati tokom cele sezone, nekako mi je potpora za to sto mu se pridruzuju sojer i hrli, ali ko zna.a za coveka iz vode, nisam sigurna da li je to besmrtni rus. moram da pogledam jos jednom. nekako sam sklona da poverujem da je carli, narocito zbog kasnijeg pojavljivanja. ali je i meni u prvom trenutku zalicio na rusa.mada, on mi se pricinjavao i kod dzejkoba u kuci, jebes ga.

slika je :Hail:verovatno ce uleteti nesto sto nas navodi na kloniranje, posebno ako

san i cin zaista ostanu sa lokom na ostrvu. to mi je jedna od misterija, nekako sam ocekivala da ce san da jurca da rodi bebu u bolnici, ali mozda nisam dobro videla.i sta ce da bude sa rouz i bernardom? njoj ce se vratiti rak ako ode u civilizaciju, jebes ga.

Sto se tice Oceanic 6, odnosno tih sestoro sto ce otici sa ostrva...To su:

San, Dzin, Harli, Said, Kejt i Dzek

Ja sam procitao na netu jos odavno, nisam mogao da iizdrzim.Meni takve sitnice ne mogu pokvariti epizodu, samo me cine jos nestrpljivijim, a vi razmislite pre nego sto kliknete...

Edited by mr@ki
Link to comment
Naomi Lives, Naomi Dies, who cares?!Hurley je slučajno naišao na supertajnu White Lodge u kojoj živi Jakov, geografija ostrva je rastegljiva do imbecilnosti. Mislim, sve ovo jeste zanimljivo, ali i dalje nam se ništa ne govori, tj. prodaju se mračni kadrovi i one-liners za bubrege. Raspleti su i dalje slaba tačka.
za Naomi su stvarno malo preterali, to natezanje da li je ili nije, pa kapanje one krvi po Kate pa her final breath... gimme a break... Ima jos low momenata npr. Bernard spaking : "Hugo, if you wanna do the cannonball, than do it! " sa sve onim pogledom punim podrske i tapsanjem po ramenu !? WTF? E, da i Kate ako nastave ovako da grade kao lik :blink: Sta sad? Hoce da nas vrate na pocetak i da setimo da je ona osoba kojoj se nikad ne moze verovati?! Lame!Ali generalno epizoda super! Ima one svoje karakteristicne lostovske momente that I've been missing so much!! :wub: Hugo i scena u stanici sa prozorom koji explodira, koliba - tu je? nije tu?, Charlie "I'm dead but I'm still here.", vizitkarta scene i sam pocetak epizode... Mozda imaju problema sa finisom tj raspletom ko sto Weenie kaze, al da umeju da zapetljaju - umeju :wub: ili sto bi luba rekla...
ostajem pri au.i odmah disklejmer: lost me lozi zbog price, zbog multitaskinga ove dvojice ludaka i uzivam u prepoznavanju referenci, spajanju pazlova itd.

opet se, kao i u trejleru, cini da je dzejkob dzekov otac (sudeci po profilu i cipelama)

i think u're right

ne umem bolje ovo da uradim, ali izgleda da dzejkobu fali jedna bela cipelica ;)bscap0023-1.jpga ako neko koga znamo drzi casu always by his side.. onda je to Dr.Shepard seniorbscap0026.jpg

odlicno su razradili povratak na flesbek iz flesforvarda i podsecanje za dzekovu bradu je pomalo na prvu loptu, to je jedan od minusa, ali je sasvim kul.

 

pored previse direktne asocijacije na bradu

jebote meni ovo nije jasno. meni ni ova pevise ocigledna asocijacija ocigledno nije pomogla... ajd mali help:

ovako..jack je bas bio zarastao u bradu u onaj sceni sa Kate iz season finale-a. I tad je vikao "we have to go back!!!" Sad nema bradu, razmislja mozda da je pusti cool.gif nece da se vraca i jos nije pijandura, mada je poceo sa onom djus vodkom.. So this scene comes before last season finale? Am i right? :lol:

Sliku? U ovoj epizodi, ili u onoj kad Benri i Locke zajedno dođu kod njega?
sta sa slikom?

kuce neko tamo.. Nije Vinstent... bscap0021-1.jpg

btw. ovaj Carli mnogo bolje izgleda sad kad je mrtav :wink:

bscap0035-1.jpgbscap0036-1.jpg

i, da.. hocu pin!! ok?

Link to comment
jebote meni ovo nije jasno. meni ni ova pevise ocigledna asocijacija ocigledno nije pomogla... ajd mali help:
brada nam pomaze da vremenski pozicioniramo situaciju: hugo je u bolnici (opterecen ostalima na ostrvu, ili prosto, lud) prije nego sto dzek padne u depresiju, tj prije situacije sa dzekom i kejt sa kraja trece sezone.
sta sa slikom?
ne znam. slika je zumirana u vise navrata, predpostavljam da je bitna*. stilom nije ista kao ostale slike i zidni grafiti na ostrvu, sto znaci da je nije slikao claire-in decko. kakve su zidne slike u kompaniji vidmor? onaj bijeli medved, recimo?* + je,kao, parodija mona lize Edited by morgana
Link to comment
brada nam pomaze da vremenski pozicioniramo situaciju: hugo je u bolnici (opterecen ostalima na ostrvu, ili prosto, lud) prije nego sto dzek padne u depresiju, tj prije situacije sa dzekom i kejt sa kraja trece sezone.
ok, relieved. to sam i mislila.... :wink: nadam se da ne zamerate, jer sam ko malo dete sa novom igrackom... some more screen shots..

Eskimo station ref. ?bscap0032-1.jpgko sto rece luba ovo je bio crazy russian I would saybscap0027-1.jpgali ovo je bio Charlie ( kapuljaca i natpis na saci...)bscap0031-1.jpgbscap0038.jpg

i necu vise majkemi!! :lol:

Edited by lostfanforever
Link to comment
o, ludjaci sad me jos teraju i mobisodes da gledam :lol: pocetak pre pocetka:
aman ... sta je sad ovo ...kakav pocetak pre pocetka sta je ovo ...oce da me poludU..Sjajno je pocela sezona uz malo tih "minusa"(ne znam zasto vise ne ostave mrtve na miru..)taman sam pomislio da smo se oslobodili Carlija kad, jok
I am dead.But I'm also here
mislim, umri BRE
Link to comment

epizoda je dosadna... jos vise razvlacenja angry.gif

poseban ispizd, zasto Desmond koju pizdu materinu ostaje da ga "spasu" kada on prvi zna da oni iz broda nisu ustvari oni...

a u celoj epizodi nisam video nijedan "au" momenat. mislim sta se desilo? da vidimo:

Hurley je wacko, to znamo. jedini bas veci wacko je Locke. i to znamo. priblizno isti wacko je Jack. znaci ni tu nista novo. jedino drugacije je sto Kate ne ide sa Lockeom, neg Sawyer, jer je ona renegade, i sve vreme se tako ponasa... i da, prvo je ona sjebavala Sawyera, pa sada kao Sawyer ode od nje za svoju dobrobit... doduse, dobio je picke usput, pa je valjda i preokret razumljiv... i tako sve u krug... e, da, jebo ih Charlie vise!!!!!! sace postmortem da ga vuku do kraja serije

Link to comment

'nabavio' juce i S04e00, pa danas odgledao - da li se jos nekom desilo da kao da fali kraj, a poslednjih 5-6 minuta je ponovljeno dvaput [ili sam ja samo nabavio losu verziju?]

Link to comment

isti problem! nije da se cini nego se ponavlja od Desmonda ( my god!!! what could it mean?! :lol: )mislim da smo isti los torent skinuli.. ali ja se na to nisam obazirala, jer sam to( kao pravi karakter) odgledala kako sledi i dolikuje pre S0401 -_-

Link to comment

Meni se svidja epizoda cool.gif

Kao sto sam ocekivao, ova sezona (tacnije, za sada samo 8 epizoda :( ) ce biti o "spasiocima", plus flash forward detalji.Saznali smo koliko ih je pobeglo s' ostrva. Da su zbog price postali celebrities, ali i da su pukli zbog toga. Cinjenica da detektiv ispituje Harlija za Ana-Lusiju, i da li je uopste poznaje, pokazuje da nisu ispricali citavu pricu... a pretpostavljam da su ih gledali kao cudake nakon prvih detalja.Naravno najbolji delovi su Harlijevi "i see dead people" tripovi sa Carlijem, a odlican je i tip koji mu je dosao u posetu.Ozivljavanje i beg Naomi su bezveze...osim ako se ne ispostavi da su spasioci neka "genetski modifikovana" ekipa :P

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...