Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

au.obecala sam drugarima da cu da ih cekam da gledamo zajedno, jos pola sata moram da se strpim ali, dok sam proveravala da li je dobar rip, slucajno videh par stvari.au.

Edited by luba
Link to comment
da da :)
šta "au", šta "da da"? Ja nisam video ništa spectacularr. Naomi Lives, Naomi Dies, who cares?!Hurley je slučajno naišao na supertajnu White Lodge u kojoj živi Jakov, geografija ostrva je rastegljiva do imbecilnosti. Mislim, sve ovo jeste zanimljivo, ali i dalje nam se ništa ne govori, tj. prodaju se mračni kadrovi i one-liners za bubrege. Raspleti su i dalje slaba tačka.
Link to comment

novost su oceanic 6

opet se, kao i u trejleru, cini da je dzejkob dzekov otac (sudeci po profilu i cipelama)a bilo je i jos par novina

Edited by morgana
Link to comment
novost su oceanic 6
Big freakin' deal, preciziran broj preživelih-spasenih. Mogli smo bar da vidimo nešto (više) od spasilaca... ko zna koliko ćemo morati da čekamo da bi videli final face-off između rescuers & rescuees. Ja se nadam da će biti nešto kao što se vidi u špici Fallout 2.

opet se, kao i u trejleru, cini da je dzejkob dzekov otac (sudeci po profilu i cipelama)

Nekonkluzivno. Ali ja govorim da su njih dvojica ista osoba od kad se za Džejkoba zna... Edited by Weenie Pooh
Link to comment
jebote sve vas mrzim .... ja sam na 64% :(
Pa nismo mi krivi. :) Ja imam minimalnih 512 pa sam ipak skinuo još jutros (sa weba). Kad skidaš ultrapopularne stvari kao što je Lost, ne vredi se gubiti vreme sa torrentima, jer će ti za vrat stati nebrojeni milioni peer-ova koji ti svode protok na mizernih 2.5 kB/s.Naravno, ako ti nije frka da skineš dan kasnije, onda su torrenti više nego OK. Ali ako jeste...http://rapidshare.com/files/88231833/l.0401.part1.rarhttp://rapidshare.com/files/88231680/l.0401.part2.rarhttp://rapidshare.com/files/88231940/l.0401.part3.rarhttp://rapidshare.com/files/88231795/l.0401.part4.rar Edited by Weenie Pooh
Link to comment

ostajem pri au.i odmah disklejmer: lost me lozi zbog price, zbog multitaskinga ove dvojice ludaka i uzivam u prepoznavanju referenci, spajanju pazlova itd. skoro da me vise uopste ne zanima tzv otkrivanje misterije, ko su darmasi a ko su adersi i sl.tako da je, po prici u ovoj epizodi, au sa dva minusa.nisam ocekivala da ce hugo (moram da ga zovem hugo jer ne znam kako da napisem hurley po vuku) doziveti takav preobrazaj

jeste da je postao odlucniji otkako je zaseo za volan kombija, ali da se usprotivi dzeku, to mi je iznenadjenje. i potpuno mi je spektakularna scena kada frajercina sojer zabrinuto ispituje kako je i sl

scena kamaro + dorucak djus-votka je savrsena.

odlicno su razradili povratak na flesbek iz flesforvarda i podsecanje za dzekovu bradu je pomalo na prvu loptu, to je jedan od minusa, ali je sasvim kul.

kingovski trenuci su odlicni

imaginary friends, pojavljivanje carlija, podsecanje na dejva starog drugara, dzejkobova kuca, ima je-nema je...

super mi je sto cemo i dalje da nagadjamo ko je sestorka.

naravno, ne mogu da docekam da saznam kako je hurli, ostavsi sa lokom, sad dospeo nazad i lozi me kakva ce tu tek sizofrena petljancija da nastane

drugi minus je

pored previse direktne asocijacije na bradu, nesto sto su primetili drugi, ja, zalepljena za ekran nisam:lindelof stalno prica da nema direktnih otkrivanja, tipa ime glumca na spici, koji ce razjasniti epizodu, a na ovoj je pisalo ime dzekovog caleta, te tako covek u stolici za ljuljanje verovatno i jeste on.

pomenuli su ana-lusiju :wub:

njen bivsi partner je napredovao do detektiva, koliko im se tek tu mogucnosti pruza da nas maltretiraju sa novim/starim likovima, ko je sta postao, ko je s kim povezan... savrseno.

benri koji ne odustaje

kakav krose mire furlan, u nivou benesa.i benri, "with your permission, jack, I would go with locke" :D

a najveci wub ide sedriku iz the wire. "zaboravio sam vizit karte kod kuce." i da, naravno, potpuno zenska perspektiva

sojer kad odjebe kejt, jes!said kad se naoruzava, taj seksi zgrab kalasnjikova

seticu se jos neceg verovatno. ali vrlo sam zadovoljna.

Edited by luba
Link to comment
(moram da ga zovem hugo jer ne znam kako da napisem hurley po vuku)
Harlej (Dejvidson)? Hurli? Mislim da je ipak optimalno Hrli. :P
super mi je sto cemo i dalje da nagadjamo ko je sestorka.
Meni je ovo glupavo. Podseća na Battlestar Galactica i prebrojavanje oko Final Five sajlonaca.Kao da im je falilo sitnica na koje će da spawnuju fanovske rasprave...

pored previse direktne asocijacije na bradu, nesto sto su primetili drugi, ja, zalepljena za ekran nisam:lindelof stalno prica da nema direktnih otkrivanja, tipa ime glumca na spici, koji ce razjasniti epizodu, a na ovoj je pisalo ime dzekovog caleta, te tako covek u stolici za ljuljanje verovatno i jeste on.

Toldyaso :)Da sam samo malo sujetniji, sad bih iskopao post sa FB92 gde zastupam tu Jacob Sheppard tezu, ali kao neću.I dalje mi se sviđa ideja po kojoj je Jack sam svoj otac, posle putovanja unazad kroz vreme...A o kakvoj "asocijaciji na bradu" pričaš?
Link to comment

(koliko traje obuka za detektive?)

jedina zamjerka koju imam, ako je bas bas trazim, ide za kejt koja preuzima inicijativu, tj krade nindza komunikator od dzeka i sama krece u potragu za naomi, ali shvatam potrebu da se i kroz njeno nepovjerenje naglasi intragrupni idejni sukob. sta je lok zajebao -svjesno ili nesvjesno - to je pitanje sezonesuper mi je i scena kad hugo, kao carli, bjezi od vode koja siklja iz prozora televizora, dok se sa one strane stakla cereka besmrtni rus. kao kod doni darka, ne znamo jel posizio ili je stvarno ekstrasens, svakakva rjesenja su moguca

epizoda jeste malo razvucena, ali za jedan uvod u sezonu, kojim se donekle mijenja direkcija price, meni je ok

I dalje mi se sviđa ideja po kojoj je Jack sam svoj otac, posle putovanja unazad kroz vreme...
scenaristi su rekli istorijsko 'ne' putovanju kroz vrijeme. ili je to jos jedan zez...a jeste primjetili sliku u dzejkobovoj kolibi?meni je mila teorija o kloniranju. Edited by morgana
Link to comment
Harlej (Dejvidson)? Hurli? Mislim da je ipak optimalno Hrli. :P
i ja bih hrli, ali ce da dodju jezicari pa da nas maltretiraju :P
Meni je ovo glupavo. Podseća na Battlestar Galactica i prebrojavanje oko Final Five sajlonaca.Kao da im je falilo sitnica na koje će da spawnuju fanovske rasprave...
negde sam procitala ili cula da stripadzija-scenarista (btw, njegova je sledeca epizoda, izgleda) veliki pristalica ovoga, jer je dobro za fanovsko mahnitanje :D. Meni to ne smeta, ko sto rekoh, vise me lozi zasto nego ko. uostalom, kao i u galaktici, draga starbak...
Toldyaso :)Da sam samo malo sujetniji, sad bih iskopao post sa FB92 gde zastupam tu Jacob Sheppard tezu, ali kao neću.I dalje mi se sviđa ideja po kojoj je Jack sam svoj otac, posle putovanja unazad kroz vreme...A o kakvoj "asocijaciji na bradu" pričaš?
join the club. to je i moja teza. mada ova tvoja ideja sa putovanjem kroz vreme zvuci dosta zanimljivo, narocito u svetlu kler, heh . za bradu,

kad dzek i hrli igraju basket, pa dzek kaze, razmisljam da pustim bradu. a secas se nirvana flesforvarda

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...