Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

benri, kad ga said bije, izgleda kao cale toma jorka, tako da sam utripovala da ce lindelof i kjuz, kao veliki fanovi radiohead, dovesti zrikavca u, na primer, sedmu sezonu, kao benrijevog izgubljenog sina.
:lol: šta će sa akcentom?
i da, ana lusija je carica. ko ne misli tako, klevece i laze.
/signed
Link to comment
  • 2 weeks later...

mora da se hajpuje. jos osam dana.juce odgledala pet epizoda trece sezone, sve u programu "odgledati sve tri sezone po n-ti put da bi se 31/1 nastavilo kao da pauze nije bilo."moram malo da se ubrzam, ali sad kad u cugu gledam trecu sezonu, ma, bre, uopste nije toliko losa koliko smo svi tupili prosle godine.

Link to comment
jos 2 danaokitila sam palmu i napravila kolace.
hvala na podrsci.cetiri pacijenta se pre neko vece dogovaralo kako i kad cemo da gledamo, posle afterhours iskustva sa finalom letos - svi skidali, niciji rip nije radio, sbb tih dana nesto drkao protok, kacili se na lokalne habove, tragedija... u ponoc panicne voznje c.krst-blokovi, blokovi-grad, grad-c.krst-blokovi... odgledali smo je oko 5 ujutru. sad je dil uz burek i jogurt. racunam, oko 6 ujutru ce je neko okaciti, mos se gleda vec oko 8.pre neki dan sam videla libi u nekom tupsonskom filmu i sva sam se raznezila. nadam se da ce da crkne onaj smrad zato sto hugo nije otisao na dejt.
Link to comment
sad je dil uz burek i jogurt. racunam, oko 6 ujutru ce je neko okaciti, mos se gleda vec oko 8.
Je l' se pojave na vise mesta ili samo na odredjenom? :ph34r: Prvi put cu gledati sa pauzama izmedju epizoda, do sada sam kasnio pa po 2-3 odjednom.I cudio se zasto svi gundjaju na poslednju sezonu, meni bila odlicna.
Link to comment

Prison Break se na private torrentima (kao što je i onaj naš) pojavljuje malo posle 4 ujutru pa će verovatno i Lost tako. Ako skidate sa public torrenta, skidajte isključivo sa eztv.it. 100% nema lažnjaka.

Link to comment

Veceras ide repriza poslednje epizode iz prethodne sezone, ali "poboljsana" kratkim komentarima na ekranu!? (Lost, Enhanced) :blink:lostspan.jpgA najava za prvu epizodu u cetvrtak, ocekivana ^_^ Feeling that their rescue is close at hand, the survivors don?t know whether to believe Charlie?s final message that the people claiming to liberate them are not who they seem to be. The band of friends, family, enemies and strangers must continue to work together against the cruel weather and harsh terrain if they want to stay alive. But as they have discovered during their 70-plus days on the island, danger and mystery loom behind every corner, and those they thought could be trusted may turn against them. Even heroes have secrets?

Link to comment

jao, kakvo uzbudzenje unt ishchekivanje 1 prve epizode!obnavljanje gradiva je pri kraju, josh 4 epizode iz trece sezone su preostale. yippie!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...