Jump to content
yolo

Hi-Fi

Recommended Posts

ToniAdams

pa dobro, bolje to nego knjiga.

Jeremija
Just now, ToniAdams said:

pa dobro, bolje to nego knjiga.

Nisam grebator, nikad bio, čak ni u detinjsvu. Sad razmišljam kako da im se svima zahvalim, a da se ne uvrede...

Bujodrag

Za svaku knjigu koju mi nisu vratili imam po jednu koju ja nisam vratio, knjigu ili ploču, pa kontam da sam na nuli. U poslednje vreme uglavnom delim pa ima meni da se za'valjuju.

Jeremija

Ima nekih (original) CD-ova, baš retkih, koje je moj brat nekima pozajmio, a nisu vratili, a meni neke knjige (znaš iz čega) nisu vraćene, ali generalno, nisam ogorčen, sad smo u dobu interneta, sve može da se nadje, tako da je OK...

Mil@n
Ima kod nas, ista cena - https://shop.4audio.rs/shop/cd-plejeri/yamaha-mcr-n670/

Hteo sam odmah da naručim, ali sam bzvz pomenuo mojima i sad oni hoće da mi kupe za rodjendan...  :isuse:
Svaka čast, odprilike vrednost svih poklona od mojih za života i lagano da se pomnoži sa recimo 4...

Hawaii Mate 10 Pro

Bujodrag

@Ras  stiže mi danas Anubisov phono sa onim Tango trafoima, donosi Krca. O'š  svratiš da poslušaš.

Mil@n

Ajde vi profesionalci, pitanje... Neću možda skoro u tu akciju ali u neko dogledno vreme sigurno.

Kupio bih nešto za gledanje filmova i slušanje muzike. Podrazumeva da av risiver podržava sve moguće audio kodeke, i da ima zvučnike pristojne tj, je li, što bolje. Od ostalog, na to bi samo zbudžio neki CD player koji vidim da su komično jeftini. 

Uvek sam se penalio na ovaj, ali zbog nedostatka entuzijazma a nekig drugih prioriteta više - nisam prelomio. Dakle, nešto ovako: 

Ovde je trebao da bude link nekog onkyo paketa av risiver sa zvučnicima sa player.rs sajta ali vidim da ih više nema, msm ima, ali su u kompletu sa drugim (valjda) proizvođačima zvučnika tipa denon i sl... Ovi sada zvučnici mi deluju mnogo manji i patuljastiji od onih koji su se nekada nudili u paketu sa onkyo risiverom...

Evo nađoh:

https://www.onkyousa.com/Products/model.php?m=HT-S3800&class=Systems&source=prodClass

Rekoh šta je namena, možete me posavetovati za eventualne alternative i predloge... Cena ~500e, al bih dao npr i 630 a da je razika vredna toga...

Ajde pa hvala. :)

Mil@n

Jeste, na ebay-u sam ga jednom video za 250e, nisam uspeo da pazarim, čitaj, da nađem budalu koja bi mi to pokupila i poslala ili nekako donela ovamo :)

Bujodrag
10 hours ago, Ras said:

Ma jok, dosadno je to...

Da znaš da jeste. Poslušali po par pesama, konstatovali da dobro zvuči i onda se bacili na pivo i ogovaranje.

E to već nije dosadno. 

9 hours ago, Mil@n said:

Ajde vi profesionalci, pitanje... Neću možda skoro u tu akciju ali u neko dogledno vreme sigurno.

Kupio bih nešto za gledanje filmova i slušanje muzike.

(....)

Tu ti ne mogu ništa pomoći. Imam samo gramoflon i kompjutor.

A i gramofon slušam samo kad dodje neko voljan da okreće ploče