Jump to content
IGNORED

Hi-Fi


yolo

Recommended Posts

pa pisao sam mozda nekad ranije, i ja sam se svojevremeno lozio da sklapam optimalne komponente, pa sam tako radio celo leto da ustekam za legendarni filipsov cd911, onda mi nisu bili dovoljno dobri tanoj zvucnjaci, pa sam od onog tipa iz sapca pazario komponente i sam pravio, ali sad ne mogu sebi da priustim takve akcije dok se nekad, nadam se, ne skucim, naravno, ako to bude pre vecne gajbe 2m ispod zemlje. 

Link to comment

Pa, onda je prosto.

Ne žuri, kupi nešto funkcionalno da ti radi pos'o, a kad se skrasiš, onda natenane uklapaj.

:) 

 

S druge strane, ne zaboravi, dva metra ispod zemlje se skoro ništa ne čuje.

Link to comment

Ja sam definitivno odlučio da uzmem, a tebi, Toni, savetujem, ako budeš u radnji, da istestiraš DLNA funkcionalnost, jer ostalo sve, barem po recenzijama, zvuči besprekorno (naravno, u granicama mogućnosti takve klase uredjaja).

Link to comment
Just now, ToniAdams said:

pa dobro, bolje to nego knjiga.

 

 

Nisam grebator, nikad bio, čak ni u detinjsvu. Sad razmišljam kako da im se svima zahvalim, a da se ne uvrede...

Link to comment

Za svaku knjigu koju mi nisu vratili imam po jednu koju ja nisam vratio, knjigu ili ploču, pa kontam da sam na nuli. U poslednje vreme uglavnom delim pa ima meni da se za'valjuju.

Link to comment

Ima nekih (original) CD-ova, baš retkih, koje je moj brat nekima pozajmio, a nisu vratili, a meni neke knjige (znaš iz čega) nisu vraćene, ali generalno, nisam ogorčen, sad smo u dobu interneta, sve može da se nadje, tako da je OK...

Link to comment

Ajde vi profesionalci, pitanje... Neću možda skoro u tu akciju ali u neko dogledno vreme sigurno.

 

Kupio bih nešto za gledanje filmova i slušanje muzike. Podrazumeva da av risiver podržava sve moguće audio kodeke, i da ima zvučnike pristojne tj, je li, što bolje. Od ostalog, na to bi samo zbudžio neki CD player koji vidim da su komično jeftini. 

Uvek sam se penalio na ovaj, ali zbog nedostatka entuzijazma a nekig drugih prioriteta više - nisam prelomio. Dakle, nešto ovako: 

 

Ovde je trebao da bude link nekog onkyo paketa av risiver sa zvučnicima sa player.rs sajta ali vidim da ih više nema, msm ima, ali su u kompletu sa drugim (valjda) proizvođačima zvučnika tipa denon i sl... Ovi sada zvučnici mi deluju mnogo manji i patuljastiji od onih koji su se nekada nudili u paketu sa onkyo risiverom...

Evo nađoh:

 

https://www.onkyousa.com/Products/model.php?m=HT-S3800&class=Systems&source=prodClass

 

Rekoh šta je namena, možete me posavetovati za eventualne alternative i predloge... Cena ~500e, al bih dao npr i 630 a da je razika vredna toga...

Ajde pa hvala. :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...