Jump to content
IGNORED

Digitalni anđeo-žig zveri


batticuore

Recommended Posts

Naprotiv - cim dodje 3opge, treba da spoji ovo sa masters of horror. Jos ako moze da ubaci muzicku pratnju od rane Metallice - ih topika, k'o bombona.
Nikakva nije moderacija otkad je ne pretvodi necastivi <_<
Link to comment
  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • batticuore

    56

  • melankolic

    24

  • Buck Naked

    20

  • Dionysos

    10

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ništa se ti ne boj, bićeš čipovana do decembra 2011.
ne brini ti za mene, bolje pazi na svog kucu. zašto je čipovan? @ Indy, ako si gledao film, znas sta tamo kazu za internet i www :blink: , dakle, moderacija je mozda ljudolika zasada :D...sad ce da me banuju? :(
Link to comment
i, sta smo na kraju zakljucili? cipovanje je dobra stvar jer je spc protiv, a batticoure je fasista? jak topik :)
sta, ti uleces samo na zakljucak? zanimljiva ti logika....koliko ti koristis rec ''fasista'' moze se svasta pomisliti :s_d: ma da, batticuore je zapravo samo otelotvorenje satane... :evil:
Link to comment
sta, ti uleces samo na zakljucak? zanimljiva ti logika....
logika je na ppp kaznjiva.
koliko ti koristis rec ''fasista'' moze se svasta pomisliti :s_d: ma da, batticuore je zapravo samo otelotvorenje satane... :evil:
da, izvini, pogresio sam- ti si klerofasista, a ne fasista. nova si na forumu, pa ne znas da je definicija fasiste sledeca: "svako cije se misljenje malo razlikuje od tvoga. i treba ga obesiti, jer je netolerantan."usput si, da se sportski izrazim, platila danak neiskustvu, te spomenula da verujes u boga. e, to se ovde ne prasta- odmah sledi odmazda u vidu nakacinjanja samozvanih komesara za moral. koji ce te, potraje li diskusija malo duze, na kraju uporediti sa hitlerom i optuziti da si odgovorna za zlocin u srebrenici. tako to ide ovde.
...tako da ću ostati nečipovan do 2009.
pazi samo da ne umres do tada. moracemo da te sahranimo kraj puta, a zagrobni zivot ces provesti u limbu. Edited by Miralem
Link to comment
da, izvini, pogresio sam- ti si klerofasista, a ne fasista. nova si na forumu, pa ne znas da je definicija fasiste sledeca: "svako cije se misljenje malo razlikuje od tvoga. i treba ga obesiti, jer je netolerantan."usput si, da se sportski izrazim, platila danak neiskustvu, te spomenula da verujes u boga. e, to se ovde ne prasta- odmah sledi odmazda u vidu nakacinjanja samozvanih komesara za moral. koji ce te, potraje li diskusija malo duze, na kraju uporediti sa hitlerom i optuziti da si odgovorna za zlocin u srebrenici. tako to ide ovde.
nek me optuzuje ko god hoce ovde za sta god hoce... moja je savest mirna kao tiha planinska rečica, srce nežno k'o u srne i hrabro k'o u vuka, a misli smerne, čiste, uzvišene... <_<
Link to comment

Ajaoj u sta se ovo razvilo.. Beda(k).

ili vi zaista verujete samo u ovaj ''vidljivi'', materijalisticki svet i jedan zivot od vaseg rodjenja do vase smrti...
Naravno da ne. Ja znam da postoji samo vidljivi, materijalisticki svet, i samo jedan jedini zivot.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...