Jump to content
IGNORED

igra>posveti pesmu forumašu iznad sebe


ordi

Recommended Posts

  • Replies 455
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ordi

    81

  • boshoku

    56

  • maheem

    37

  • MocaVukotic

    34

(markomane ne prilazi)
nisam kriv svega mi, furah iznad, no bejahu brzi pa reko ajd'odradim svipa sad.. posto nes andrea, a mene pre bodes s cramps neg s bumblebeez, nek ti ovo bude kazna-@mandingo, nie frka, zamislicu da si mi pustio ovo tj. obrnucu i posveticu je tebi, i to e to :)-
Link to comment
@mandingo, nie frka, zamislicu da si mi pustio ovo tj. obrnucu i posveticu je tebi, i to e to :)-
Fak, od ovoga mogu da pretpostavim da volis soundtrackove. Onda za tebe jedna od mojih omiljenih... 1 za freaka, naravno... Edited by mandingo
Link to comment

mei, ti beše ona u rudniku? :)u konkurenciji outdoor miner (wire) sa sumornim spotom i jedne druge, fine, melanholične bez spota, pobedila je ova druga. izvol'te :)Grandaddy - Miner at the Dial-a-View

Edited by Malkmus
Link to comment

malkinu za prijatno vece (dok ne skapiram sta volis :)):

mei, ti beše ona u rudniku? :)
da, bih tamo ;-)
Grandaddy - Miner at the Dial-a-View
beautiful :), u to ime za Malkmusa, nakon quick research-a (nije bilo tesko pronaci):
Link to comment

za razliku od mandinga ja sam jedno fino dete i ne zezam druge :Pkao dokaz, evo par stvarcica za moje drugare:za Sonicsa:za teachera:za venoma:i naravno, za mandinga:

Edited by freakns
Link to comment

fino ovo malkinovo i meino. samo, mei, zaboga, kako li ubode drage mi blow monkeys? :)aj sad malo da se vaspostavi red. -_- gos'n kolfilde, za vas (hteo da ubcaim ja to znam od onog benda na k/q, al malo čudni oni linkovi sa strane :D)i blajhani huki u monaku za o. mada, mogo sam i sindi loper.edit: jebo me edit

Edited by Malkmus
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...