Jump to content
IGNORED

balkan i drugi svetovi


shimpr

Recommended Posts

:D :D :D divan topik!gazzo i shermane, za koji ambijent preporucujete ove tjunove?za dok vozim vespu ili moze i na gajbi uz caj?za u prirodu ili mora da ima dima cigareta i slicnoga?
brate, profesor Sevcet ide uz sve!a ostalo moze uz neke bakutanere, caj, hekleraj, citanje jutarnjih novina u mondenskim letovalistima, seks...
Link to comment
  • Replies 761
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    34

  • Dr Arslanagić

    29

  • sherman

    27

  • Bir Adim Öte

    25

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Vratih se juce sa Womad-a.Highlights:Staff Benda Bilili, suvi rokenrol u smislu energije, briljantna zabava.Salif Keita, vrhunski muzika, sve pod konac, gruva i usisava.Dobet Gnahore, meni se svidja taj popicni, pozapadnjaceni africki ritam, plus je odlicna pevacica i igracica.Kamkars, vlazna noc, mali broj ljudi i magicna persijska muzika.Razocarenje:Angelique Kidjo, dosadnjikavo, neuverljive obradeBio sam prvi put na festivalu sa sve kampovanjem. Meni prija ta vesela, porodicna, nenasilna, pomalo hipi atmosfera WOMAD-a sa bebama koje leze na zemlji dok roditelji (a Boga mi i deke i bake) besomucno djuskaju, bez previse gungule i raspojasanih tinejdzera.

Link to comment
  • 3 weeks later...

to sto boban svira po koncertima veze sa zivotom nema. njega i njegovog sina treba cuti na nekoj svadbi, tada sviraju ono po cemu su postali poznati.

Link to comment
to sto boban svira po koncertima veze sa zivotom nema. njega i njegovog sina treba cuti na nekoj svadbi, tada sviraju ono po cemu su postali poznati.
Ja sam slusao Salijevice na uvce - to je prava umetnost.Ali mene je sinoc oborilo bas to samopouzdanje Markovica, sto im se apsolutno vise jebe za umetnos'. Oni su usli u novu dimenziju, stvorili su novu kategoriju pop muzike, posrali Bregovica i world music i tako nabrijani da su spremni i za Wembley i za Ibarsku magistralu. S kim god da nastupe, ukrasce mu show. Ne daj Boze da ih preuzme neki globalni organizator koncerata, za godinu dana cemo u trac rubrikama citati kako Boban jebe Madonu.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...