Jump to content
IGNORED

balkan i drugi svetovi


shimpr

Recommended Posts

Svecet, Cita,Ramko i ekipa pevaju na romskom. Sevcet je iz Bugarske, Ramko iz Makedonije, ne znam odakle je Citatekstove ne razumem osim kad sevecet peva PARE PARE
ima jos, gazdarica, familija, dvesta evro, najlepsi decko iz svedsku, idemo, kmon evribadi....inace umeju da pevaju i na albanskom, nesto sam isao kroz neki mp3 disk sa jedno 200 pesama i nasao na neku svadbu valjda u hamburgu ili gde li i tu mi ga bas daju vise na albanskom nego na ciganskoma oko toga ko je odakle, saznacemo kad ih licno pitamo posto ima raznih teorija - meni je par cigana reklo da se sevcet iz makedonije a da je cita iz nekog sela na granici kosova i srbije, neki kazu da je iz bujanovca, neki da je iz mitrovice itd itd.
Link to comment
  • Replies 761
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    34

  • Dr Arslanagić

    29

  • sherman

    27

  • Bir Adim Öte

    25

na netu ne moze skoro nista da se nadje o njima, osim naravno onog najboljeg tj muzikemozda si u pravu da je Sevcet iz Makedonije...za Ramka znam sigurno da je iz MakedonijeGazzo, dajgle ovaj rusvaj u Prilepuove Sevcetove matrice razbijaju. ne znam da li ih on pravi...ali razvaljuju

Link to comment

pa ovo sa tim R&B i hip hop forama, yo yo, shake your body, to su sve njegove stvar - gio style... to i jeste sevcet pravio u bugarskoj kada je jedno vreme ziveo tamo, slusao sam te snimke iz studija i to nije toliko dobro posto je prosto mnogo suvo, nedostaje ovo "meso", divljanje uzivo, dranje, prozivka, publika urnebes. ovaj drugi tjun na klipu - robija - je ludilo, na ovim jutjub svadbama uvek je tu najveci raspad u publici. mada ima jedan tjun koji nisam nasao na netu koji je vrh vrhova, maznuo je sempl sa nekog girly house tjuna, neke ribice ponavljaju "gimme that", prvih 7-8 minuta njihov zonfa i onda krecu ortaci da soliraju, zavrsava u totalnom teheranskom magnovenju posle jedno 15min. to je tjun za MTV realno (dobro, mozda MTV india:))

Link to comment
pa ovo sa tim R&B i hip hop forama, yo yo, shake your body, to su sve njegove stvar - gio style... to i jeste sevcet pravio u bugarskoj kada je jedno vreme ziveo tamo, slusao sam te snimke iz studija i to nije toliko dobro posto je prosto mnogo suvo, nedostaje ovo "meso", divljanje uzivo, dranje, prozivka, publika urnebes. ovaj drugi tjun na klipu - robija - je ludilo, na ovim jutjub svadbama uvek je tu najveci raspad u publici. mada ima jedan tjun koji nisam nasao na netu koji je vrh vrhova, maznuo je sempl sa nekog girly house tjuna, neke ribice ponavljaju "gimme that", prvih 7-8 minuta njihov zonfa i onda krecu ortaci da soliraju, zavrsava u totalnom teheranskom magnovenju posle jedno 15min. to je tjun za MTV realno (dobro, mozda MTV india:))
e ne verujem!!!!ja i buraz overili kad smo culi tu stvar, bas sa svadbe sevcetovog sinahteo sam da isecem taj deo i okacim ovde da cujes ali ne znam kako se to radi
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...