Jump to content
IGNORED

balkan i drugi svetovi


shimpr

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 761
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    34

  • Dr Arslanagić

    29

  • sherman

    27

  • Bir Adim Öte

    25

ultimativno folklorno autenticno:

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="480" height="295">

Daj dozvoli mala mojaDa ja raskovcam njedra tvojaDa ja vidim srce tvojeDa li kuca kano mojeMoj dragane mjeran budiPa ti raskovcaj moje grudiPa ces vidjet srce mojeIsto kuca kano tvojeRuzmarine moj zeleniMoj prozoru okiceniNa skoro cu odlazitiTebe ja moram ostavitiStare staze i bogazeKraj izvore vode hladneGdje smo mi luce nekad biliSlatke case sprovodiliI gdje smo se poljubiliHej da si mala rosno cvijeceDa te ja metnem vise glaveDa ti ja ljubim oci plaveDa ih ja ljubim i milujemDa za njima ne tugujemUzalud je svaka zeljaKad je mala isprosenaNemoj mala nemoj takoNi mom srcu nije lahkoNemoj mala da se znaNasa ljubav ljubeznaNemoj mala da se cujeDa nam drugi komandujeDa nam drugi komandiraDa nam srcu neda mira

i ultimativni folklorni postmodernizam:

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="480" height="295">

i mozda mudra napomena, ovo je audio zapis iz 1965http://www.vreme.com/cms/view.php?id=344750

edit: lepse sas 'pojleri

Edited by DarkAttraktor
Link to comment
aj kad neko sazna kad su shevqet i cita u beogradu neka javi, moz i na ppovi nasi ortaci za zemunskog buvljaka se frljaju dezinformacijama
na jednom od diskova, video sam svog komsiju Abdulaha na nekoj Sevcetovoj svirci u BG. moracu da ga startujem i cimam da javi kad ce sevcet da dolazia sad evo jos jednog MEGA HITA Erdjan Viski Coca-Cola, sa sve uradjenim klavijaturistom
Link to comment
a sad malo SEVCET AJMO JAAHAAAAAAAAAAAAAA JASHHAAAAAAAAAAAAAAsvira sint, bez da gleda i sa cebetom preko dirki JASHHAAAAAAAAAAAAAAA
ovde svira preko sakoa, to je izgleda standardna fora! :lolol:
Link to comment
Jedno, mozda glupo pitanje, ali... Razume li iko ove tekstove? On peva na miksu romskog i srpskog/makedonskog/albanskog, ne? :unsure:
Svecet, Cita,Ramko i ekipa pevaju na romskom. Sevcet je iz Bugarske, Ramko iz Makedonije, ne znam odakle je Citatekstove ne razumem osim kad sevecet peva PARE PARE
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...