Jump to content
IGNORED

balkan i drugi svetovi


shimpr

Recommended Posts

malo je off topic tema, ali ne mogu da se setim nekih izraza kad ste u kafani i imate orkestar i onda ih malo, ovaj, maltertirate ali posto je za pare onda oni to vole, znaci mogu da se setim samo 2 operacije, prva je "televizor", kad ceo orkestar mora da se nabije u 1 povecu kutiju u da svira odatle (ima i verzija da izadju napolje i onda sviraju kroz otvoren prozor al to mi je bezveze), i druga je "majmun", da se svi popnu na drvo i da sviraju odatle, gde ima ekstremna podvarijanta - "lenjivac" - da se obese nogama o grane naglavacke i da tako sviraju. i to kosta 100 evara.e sad, jel moze neko verziran da napise koje jos opcije postoje?
ja znam za "tranzistor". to je kada se ceo orkestar uvuče ispod stola preko koga je stolnjak dugačak do poda, pa se orkestar uopste ne vidi, a čuje se muzika.znam i za varijantu "televizora", kada je svadba na brodu, gde imaš one četvrtaste velike prozore sa zaobljeni ivicama, koji se ne otvaraju. orkestar ide u čamac a gledaš ih kao na televizoru.
Link to comment
  • Replies 761
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    34

  • Dr Arslanagić

    29

  • sherman

    27

  • Bir Adim Öte

    25

Ljubav mi srce mori, peva Cune. Sa ploce iz mamine kolekcije: Boba Stevanovic i Dusko Lokin u osamsto verzija, plus ovo. A od novijih voli jedan od Mire Skoric: necu preziveti on odlazi bez grize savest, i misli da sam ja tek neka prolazna i kaze da je mene lako zavesti, necu preziveti on odlazi bez grize savesti i misli da sam ja tek neka prolazna, bez trunke ponosa, sto samo uziva, u avanturama...Prso sam.

Link to comment
ja znam za "tranzistor". to je kada se ceo orkestar uvuče ispod stola preko koga je stolnjak dugačak do poda, pa se orkestar uopste ne vidi, a čuje se muzika.znam i za varijantu "televizora", kada je svadba na brodu, gde imaš one četvrtaste velike prozore sa zaobljeni ivicama, koji se ne otvaraju. orkestar ide u čamac a gledaš ih kao na televizoru.
meni je najluđa akcija za koju sam čuo "slepi miš". to je kad pevaljku obese naglavačke tako da visi sa vrha šatre pa je čekrkom spuštaju polako dok peva. ortak mi prijavio ovo sa jedne seoske svadbe prošle godine, kaže ima i intro, to je kad svi svatovi skandiraju lupajući o sto: sle-pi miš, sle-pi miš! i onda kreće akcija. dečko se šokiro.hmm, čudi me da Kusta to nije iskoristio za scenu u nekom filmu, sigurno još nije čuo za to.
Link to comment
meni je najluđa akcija za koju sam čuo "slepi miš". to je kad pevaljku obese naglavačke tako da visi sa vrha šatre pa je čekrkom spuštaju polako dok peva.
To sam video na koncertu Bauhausa. Ne zajebavam se.
Link to comment
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="480" height="295">
Link to comment
malo je off topic tema, ali ne mogu da se setim nekih izraza kad ste u kafani i imate orkestar i onda ih malo, ovaj, maltertirate ali posto je za pare onda oni to vole, znaci mogu da se setim samo 2 operacije, prva je "televizor", kad ceo orkestar mora da se nabije u 1 povecu kutiju u da svira odatle (ima i verzija da izadju napolje i onda sviraju kroz otvoren prozor al to mi je bezveze), i druga je "majmun", da se svi popnu na drvo i da sviraju odatle, gde ima ekstremna podvarijanta - "lenjivac" - da se obese nogama o grane naglavacke i da tako sviraju. i to kosta 100 evara.e sad, jel moze neko verziran da napise koje jos opcije postoje?
Ima i sa sviranjem iz vode, ali ne znam koji je strucni termin
Link to comment

^^evo ako si ti krenuo, malo i ja opet da smaramovo je bio bruka hit medju ganima sirom evrope. peva je Sevcet velika ciganska zvezda, a na ovom jutjubu malo pripomaze i stara kuka Cita

Edited by sherman
Link to comment

to sa ganima je zajebano te njihove nove zvezde, ima dj fahrudin negde iz nemacku, uvek kad odem u munze na buvljak vidim da se otimaju o njegove mp3 mikseve sa svadbi

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...