Jump to content
IGNORED

balkan i drugi svetovi


shimpr

Recommended Posts

Hiljade ljudi koji se maksimalno zabavljaju, svi srećni, pijani su veseli i nikako agresivni
Sinan je u skorije vreme pevao na Tašu 2006. i 2008, oba puta u septembru. Ako si bio 2006. onda OK, ali na ovom poslednjem je bilo baš ružnih tuča koje su smorile atmosferu (osim u prvim redovima).
Link to comment
  • Replies 761
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    34

  • Dr Arslanagić

    29

  • sherman

    27

  • Bir Adim Öte

    25

U Ljubljani na fasadi jedne gimnazije dugo stajao jedan jedini i ogroman grafit: Bog na nebu Sinan na zemlji.
mozda vic koji kruzi netom i nije 100% vic:Anketno pitanje u Sloveniji:"Ali menite kot Slovenc, da je v Sloveniji preveć tujcev?" ("Kakvog ste mišljenja, kao Slovenac, da li u Sloveniji ima previse stranaca")3 % je odgovorilo - NE20 % je odgovorilo - DA77 % je odgovorilo - "Ma zabole me bolan, to je vaš problem.EDIT: Mene interesuje ko je ukinuo topic o Novici Neogovanovicu??? Edited by wayfaring stranger
Link to comment
Sinan je u skorije vreme pevao na Tašu 2006. i 2008, oba puta u septembru. Ako si bio 2006. onda OK, ali na ovom poslednjem je bilo baš ružnih tuča koje su smorile atmosferu (osim u prvim redovima).
ko se to bije na sinanu?a rnr škola je bila 2006.
Link to comment
ko su oni?
novi revival bosanske sevdalinke ako me gaca ne dementuje cinemostar sevdah reuniondamir imamovic triolejla jusicemir hotwiener tschuschenkapelle...a sevdainkom se u poslednje vreme sve vise bave i izvodjachi iz srbije, slovenije i hrvatske Edited by wayfaring stranger
Link to comment
postoje izuzeci i to su moji favoriti, naravno rahmetli doktor Himzo Polovina i Staniša Stošić, od živih Muharem Serbezovski i ponekad Ljuba Aličić.
Ja bih ovde ubacio Safeta Isovića umesto Ljube. Slušao sam Ljubu uživo i daleko je od svih gore pomenutih. Još gore je kad peva sa nekim u duetu - tad se uopšte ne čuje.
Link to comment

posto je malo glupo da ostane onaj naziv topika, a ionako nema posebnog za ovaj muzicki pravac, promenila sam naziv (ako neko ima predlog za bolji, neka slobodno javi), te se pozivate da ovde postujete sve sto je vezano za ovakve zvuke.

Link to comment

malo je off topic tema, ali ne mogu da se setim nekih izraza kad ste u kafani i imate orkestar i onda ih malo, ovaj, maltertirate ali posto je za pare onda oni to vole, znaci mogu da se setim samo 2 operacije, prva je "televizor", kad ceo orkestar mora da se nabije u 1 povecu kutiju u da svira odatle (ima i verzija da izadju napolje i onda sviraju kroz otvoren prozor al to mi je bezveze), i druga je "majmun", da se svi popnu na drvo i da sviraju odatle, gde ima ekstremna podvarijanta - "lenjivac" - da se obese nogama o grane naglavacke i da tako sviraju. i to kosta 100 evara.e sad, jel moze neko verziran da napise koje jos opcije postoje?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...