Jump to content
IGNORED

balkan i drugi svetovi


shimpr

Recommended Posts

jao procitao sam to. zamirisalo mi je na predizbornu kampanju vuka draskovica, atentat radi publiciteta. ali publicitet sinanu kao sto vidimo samo odmaze, da je u vodi bila neka boranija od pevaca, ne bi se ajkula kleta cimala. sinanova slava se rasprostire diljem flore i faune.
vaistinu suze, profi-iskrenost, elem rispekt. hvala sinanu, a hvala i manitu. however, ne postoje dovoljno jake reci kojim bi se docaralo pevacko & koreografsko/baletsko i glumacko dostignuce ss, najveceg sina narodnisti iz loznicke mahale. trebalo je biti tamo, a ne ovde :( :wub::wub:
Link to comment
  • Replies 761
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    34

  • Dr Arslanagić

    29

  • sherman

    27

  • Bir Adim Öte

    25

madamme :Hail::Hail: shavatili ste sustinu to se sada moze uhvatiti na tv-u. studio i on se nesto seta levo -desno i to nazovemo spot. nikakava hyper produkcija i nabudzene cice ... nisam siguran, ali mislim da je ovo poslednji veliki hit.... za spot hvala joste jedared

Link to comment
Sinane, jebi me - odavno nisam cuo nista jace.
u skc-u na kocertu zu-a i mike pattona deo publike je vikao "Jebaćemo Pattona". :lol: zanimljivo je porediti lojalnost publike ove dve krajnosti u muzici.manitu, odlican prikaz.
Link to comment

Manitu, samo jedna geografska ispravka Sinan jeste iz Loznice, a Saban je (i Ljuba Alicic) iz Sapca. Odlican ti je tekst mada delim tugu sa onim koji su ocekivali da i shimpr iznese svoje impresije.

Link to comment

@MrXHvala. Mora da sam ja nesto pobrkao, necem se pravdam al` ipak mi ovo nije uza struka :) Srecom, txt jos nije otisao pa ce se ispraviti, a mozda i malo dopuniti.Nego, osvezi mi memoriju - secam se da je tada spominjani drug pominjao Kebu i Ljubu Alicica. Ko je jos iz Loznice ? i da dodam jos jednu blasfemicnu recenicu ....I da se zna, ako neko zna ko je Johnny Cash, i trazi njegov pandan na ovim prostorima. To je Sinan. Potpis. Pečat. Paraf.svako dobro.

Link to comment

Keba je iz Loznice, a Tarmi Ricmi i Milos Bojanic su iz Bijeljine. Loznica, Sabac, Bijeljina - narodnjacki bermudski trougao. ;) Nije ni meni struka, to je opsta kultura, spremam se za slagalicu. cool.gif

Link to comment
Manitu, samo jedna geografska ispravka Sinan jeste iz Loznice, a Saban je (i Ljuba Alicic) iz Sapca.
apsolutno egzaktno.ps: shaulesku shaban & brat mu alija zanemeli, a ne bujrum car - za manje upucene
Link to comment

Ništa, ja samo u prolazu. Kad sam videla da je cak i nickinja elle napisala repliku, nisam mogla da odolim da ne zirnem. Sinan je, really, cudo, kad je mogao da inspirise za komentar cak i one koji su svetlosnim godinama daleko od njegove "umetnosti".

Link to comment

jao, baš lepo što si prošla i stavila do znanja da je za tebe Sinan "umetnik", a ne umetnik...to je tako fino i urbano...btw, srećan ti 17. rođendan!

Edited by vasudeva418
Link to comment

slicna je diskusija bila i oko sabana bajramovica. sad je umro pa niko ne sme da ga kritikuje.nije sinan umetnik, nije bio ni saban. ne znam sta su. imaju veliko postovanje publike. to se ne moze reci za ove indi-mindi izvodjace, iako su po medijskoj zastupljenosti u slicnoj poziciji. mora postojati nesto sto sinan ima a kebra nema, o tome je ovde rec.kebristi su iz vremena (samo)izolacije stekli uslovni refleks prezira prema sinanistima. verovatno vazi i obrnut smer. manituov tekst pokusava da klize izmedju rovova, na nicijoj zemlji, iako je jasno sa koje je strane tamo stigao.

Link to comment
nije sinan umetnik, nije bio ni saban.
Kakva utemeljena, argumentovana i oštra presuda.edit: ako nije šaban umetnik, nije ni Robert Džonson. Samouki pripadnici manjina koji razvlače folkerske akorde, kakva je pa to umetnost...Možemo li onda, ako je već lični ukus jedini parametar, da skinemo i Pikasa sa spiska umetnika? Nikada ga nisam vario. Edited by vasudeva418
Link to comment
...Možemo li onda, ako je već lični ukus jedini parametar, da skinemo i Pikasa sa spiska umetnika? Nikada ga nisam vario.
Pih, ništa lakše. Samo napišeš :Pikaso nije umetnik, a nije ni Van Gog, samo su obojica mrtvi, pa se ništa loše o njima ne može reći.
Link to comment

he, bas dobro zapaljena rasprava jednim komentarom

mora postojati nesto sto sinan ima a kebra nema, o tome je ovde rec.
iskrenost? smisleniji prenos nekog dogadjaja/emocije u muziku?i naravno, nije bolid Edited by Hustler
Link to comment
Pih, ništa lakše. Samo napišeš :Pikaso nije umetnik, a nije ni Van Gog, samo su obojica mrtvi, pa se ništa loše o njima ne može reći.
upravo. :D a u cemu se ogleda sinanovo umetnistvo? (zavrsicemo tako sto cemo se sloziti da ne znamo definiciju umetnika i razici se kucama)to je samo rec, sta se vredjate. inace imam poprilicno lose misljenje prema ljudima koji tvrde da su umetnici, ili su ih prozvali umetnicima. to je jos jedna etiketa kojim se odvaja ono sto je in od onog sto nije. ove nedelje sinan je in. prosle nedelje bio saban. sledece ce biti prvi ko umre ili napravi koncert, the residents ili mitar miric.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...