Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

'Gora' u Radnickoj na Cukarickoj padini. Kada dolazis od Ade posle prvog semafora stotinak metara sa desne strane. Ima zastava sa imenom firme na trotoaru.Imaju ozbiljnu opremu za outdoor aktivnosti.
Takodje "Devetka" na kraju Savske i mislim da ima ponesto u onoj zgradi gde je JAT, kod crkve Sv. Marka, ali sam zaboravio kako se zove.
Link to comment

valjda moze i ovde:treba mi sto vise pristojnog i pristupacnog (jednostavnog, razumljivog) materijala - online ili stampani, svejedno - o kritickom misljenju, narocito u vezi sa periodom adolescencije. da li uopste nesto o ovome postoji na srpskom/hrvatskom?relativno je hitno.ako se neko seti necega, hvala.

Link to comment

Ima li neko ideju gde u Beogradu moze da se kupi onaj platneni orman-polica za stvari, ali da ima metalnu konstrukciju? (da moze sam da stoji, a ne da se kaci na vec postojecu sipku u ormanu)valjda ce neko shvatiti o cemu pricam :unsure:

Link to comment

A tvoja je ta samostojeca? Videla sam na ikeinom sajtu da imaju neke 2 varijante (to moze i odavde da se naruci) ali se obe kace u vec postojeci orman. U svakom slucaju fala Vi.

Link to comment

Cemu sluze oni brojevi na "dnu" carape ili cak i sa strane (ako se ne varam), kao sastavni deo nje, obicno uradjeni u drugoj boji tako da se bas vide? Sta znace, tj. sto ih nema na svim carapama (nebitno da li su muske ili zenske)? :unsure:

Link to comment
Cemu sluze oni brojevi na "dnu" carape ili cak i sa strane (ako se ne varam), kao sastavni deo nje, obicno uradjeni u drugoj boji tako da se bas vide? Sta znace, tj. sto ih nema na svim carapama (nebitno da li su muske ili zenske)? :unsure:
valjda broj cipela, tj. "broj noge" za koje pasu te carape.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...