Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

Ok, hvala. Bitno mi je da me novcano ne oderu, bez dozvole cu da prezivim 3 meseca. ne znam da li bi se jebavao sa tim eskivazama. Prvi mi je prekrsaj, a i imao sam 0.7 sto nije nesto mnogo preko dozvoljenog.

Link to comment
koja je kazna za DUI u nas?I naravno, kako moze da se eskivira? <_<
Naravno, kao i uvek, nemojte mene da slušate, ja sam loš primer... :unsure: Ovako, ako ste iz Bgd. isto veče/noć između jutarnjih 02-03h odete u restoran Užice. (za bliža uputstva raspitajte se kod PPP forumskih fudbalera). Ako milicije nema, onda se kod konobara raspitajte i izložite svoj slučaj... Međutim najčešće je bar jedna od nekoliko gradskih DUI ekipa u restoranu...Tu im onda, viknete turu i izložite Vaš slučaj i lokaciju gde vam je uzeta dozvola... Nad Vašim slučajem, oni će se naravno zgroziti i napomenuti, kako je alkohol jedna veoma opasna i loša stvar... Tu onda vi viknete još jednu turu, a oni, prvo provere da niste njihov slučaj, a onda viknu u stanicu: -Avala 23 zove Kosmaj 11, jel imate dozvolu Dareta Darića (ili Pere Perića-tj.vašu)...Elem, kad je vaša dozvola jednom uspešno locirana, to znači da je vreme da poručite nešto sa roštilja... I dok se to sprema, dotle vi sednete u njihov auto i dok mali vozi, debeli narednik će vam još jednom objasniti kako je alkohol jedna vrlo opasna i loša stvar... Tu onda na nekoj lokaciji, debeli šef izađe da preuzme vašu dozvolu, a mali vam u kolima objasni da šef puši samo Malboro, a on može i nešto jeftinije, pa da kad se vratimo u kafanu, svratim nekako do dragstora i cigare ubacim na zadnje sedište automobila...Tu se onda vratite do restorana, gde vam narednik uz obaveznu pedagošku priču, kako je alkohol jedna veoma opasna i loša stvar, vraća vašu vozačku dozvolu, dok se miris sveže ispečenog mešanog mesa širi stolom... Vi naravno poručujete još jednu turu, zahvaljujete se, prošetate do dragstora, još jednom se zahvalite i platite ceh, poručujući još jednu turu...Naravno debeli narednik vas žvaćući punih ustiju, ispraća sa podignutim prstom, objašnjavajući kako je alkohol jedna veoma opasna i loša stvar...Dotle je već 4-5 ujutru, vi ponovo imate vašu dozvolu, ali ste kraći za jedno 100 i kusur evra, trezni i neispavani...I kad bolje razmislite... Ima debeli narednik pravo...Alkohol je jedna veoma opasna i loša stvar... :rolleyes: Edited by dare...
Link to comment

Verovatno je jedan deo "promotivni" i mora da se iskoristi do odredjenog datuma, a drugi deo je normalni i on traje npr. godinu dana. Obicno se prvo trosi deo koji ima kraci rok trajanja. A mozda i lupam...

Link to comment
HITNO!!kako se na srpskom kaze station master? misli se na zeleznicu.i sta bi bio super station master?
station master bi bio direktor stanice...super station master je verovatno njegova zena.....
Link to comment
HITNO!!kako se na srpskom kaze station master? misli se na zeleznicu.i sta bi bio super station master?
U avijaciji je recimo station menager, glavni badža, te kompanije, ili prevoznika, na baš toj stanici...A station master, ne mora obavezno biti direktor stanice, već isti može biti i glavni operativni menadžer stanice za tu smenu... Tj. onaj, koji donosi odluke na licinom mestu i odgovoran je za iste. Edited by dare...
Link to comment
Gde u Beogradu ima da se kupi lepa posteljina, poželjno satenska, crna ili crvena?
sta ti je profesionalac... bash me interesuje odgovor... plus jedno pitanje - najbolje mesto u bgd-u za kamp opremu, konkretno me interesuje 'ice pick' ...'fala unapred
Link to comment
Gde u Beogradu ima da se kupi lepa posteljina, poželjno satenska, crna ili crvena?
Ima u Svetogorskoj jedna mala radnja u kojoj ima nekih lepih posteljina, nešto kao ručno rađenih, čini mi se. Doduše nisam ulazila, samo sam gvirila kroz izlog.
Link to comment
Ima u Svetogorskoj jedna mala radnja u kojoj ima nekih lepih posteljina, nešto kao ručno rađenih, čini mi se. Doduše nisam ulazila, samo sam gvirila kroz izlog.
Hvala, proveriću.
nasuprot svim vjerovanjima, jecajucim ubrizgavanjima najvise odgavaraju neeezne, pastelne boje
Ako misliš da sa ovoliko godina postupam po verovanjima, a ne saznanjima, grdno se varaš.
Link to comment
... plus jedno pitanje - najbolje mesto u bgd-u za kamp opremu, konkretno me interesuje 'ice pick' ...'fala unapred
'Gora' u Radnickoj na Cukarickoj padini. Kada dolazis od Ade posle prvog semafora stotinak metara sa desne strane. Ima zastava sa imenom firme na trotoaru.Imaju ozbiljnu opremu za outdoor aktivnosti.
Link to comment
'Gora' u Radnickoj na Cukarickoj padini. Kada dolazis od Ade posle prvog semafora stotinak metara sa desne strane. Ima zastava sa imenom firme na trotoaru.Imaju ozbiljnu opremu za outdoor aktivnosti.
hvala, overicu...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...