Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

uguglaš to što si napisao i dobiješ odgovor na sajtu narkomanija.ba :)

zemoon je napisao/la:Uz kaficu da li neko iz BiH ili mojih starijih sugradjana moze da odgovori sta znaci od zdravka colica:oj devojko SELEN-VELEN...HVALA UNAPRED!!!nisam bosanac ali znam da je selen vrsta trave,cveca, jebem li ga,izuzetno jakog mirisa,pravoslavci ga za djurdevdan stavljaju na kapiju,kazu da je dobar i za teranje musica,kao ne podnose njegov miris.a velen, nisam siguran ali mislim da cola peva OJ DEVOJKO SELEN BEREM
nego1. zašto amerikanci forsiraju upotrebu drvene olovke?2. ako sam ja dobro razumeo postoji proizvod "domestos za pod". a u reklami se njime peru kuhinjski elementi i tako to. nije pitanje, više konstatacija :)e, da. selen je isto što i bosiljak. Edited by Malkmus
Link to comment
Sta znaci: oj devojko selem belem? :unsure:
ne znači ništa. Čolić pri pisanju tekstova često koristi pseudo-romske, pseudo-čokalijske i pseudo-turske reči koje imaju samo prozodijsku i ritmičku vrednost. ovo ne pričam napamet, objasnio mi 1 romolog i jezikoslovac Rajko Đurić.
Link to comment

Da dosolim za voće / povrće: Povrćem smatram ono što posolim i ono što ide kao garnirung na ovim prostorima. Juneću i ananas šniclu u istom tanjiru ne razmatram. Ostalo što raste, ako se jede, je voće.

Link to comment
zašto je u ogledalu gore gore, dole dole a levo desno i desno levo?zašto se slika ne okrene i od gore na dole?
Zavisi kakvo je ogledalo. Moze i naglavacke, to zna svako dete koje se ikada ogledalo na (dovoljno sjajnoj) unutrasnjoj povrsini kasike... ili kutlace, zavisi od apetita. Ne zovu ogledalo za dzabe: djavolja ikona... Magicna je to sprava. Jedna te suoci sa samim sobom, dve ti pokazu beskonacnost... Sa tri si vec umEtnik i imas si egzibiciju!yayoi_kusama.jpg
Link to comment

evo da i ja postavim ovde jedno pitanje, da ne bi moro da otvaram novi topik na nauci. elem: ako letim brzinom svetlosti kroz svemir, i odjednom pocnem da vristim "AAAAAAAA", hoce li mi onda glava eksplodirati?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...